Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mohu napsat jedině čest jeho památce
  • Je to senzace. Všimli si nás i v Číně


    Czech FM to attend Mandela's memorial following PM's controversial comments

    http://news.xinhuanet.com/english/world/2013-12/09/c_132951401.htm
    • ... co tvé slovo, to jest pieta, jinými slovy: duševní vakuum :)))
  • Občané, tady názorně vidíme rub a líc politiky. U nás, ve světě i v JAR. Politik má být čestným, spravedlivým, poctivým a vzdělaným odborníkem, nezištně sloužícím své vlasti, svému národu, svému lidu. Prosím snažně kohokoliv, aby mi zde alespoň jednoho jmenoval. Ale prosím, aby nebyl vybrán politik, který to výšeuvedené o sobě sám tvrdí.

    Připomínám jen osvědčené české přísloví "Navrch huj a vespod fuj". A jistě se tu objeví leckdo, kdo mne napomene ať nemluvím, že jsem jistě také takový. Nešť, ale nejsem politik.
  • No jo, ale aby si Kohout nespletl pietu s pijatykou, to se taky muze snadno stat, viroza je sfina.
  • Alespoň vidíme ( slyšíme ) jaký spolek vládne deseti milionům lidí. Nemají navíc než se bavit jako puberťáci- to je splodina národa.
  • Můj příspěvek pouze vyjadřuje osobní názor a myslím, že je z něj cítit i mé stanovisko vůči novinářům.
    • .... uklidni se, zde nemá kdo ocenit tvůj sebelepší názor, jenom ztrácíš drahocenný čas :)))
  • ..uf je mi z toho zle! Jak z vedoucích této země tak z komentářů! Kam se poděla lidská etika,důstojnost,úcta zemřelému?........chytněme se všichni za nos - chováme se jako ohrožená zvěř a to vůbec není dobře, protože právě toto potřebují "Ti mocní" celosvětového systému!!!!
    • co vy víte o tom Mandelovi? Snad nevěříte novinářům
  • Je třeba věci nazývat pravými jmény.tady na vládě to kluci tak nějak rámcově zvládli.Když sami mají v JAK brajgl Radovana soudí i nesoudí a jsou takoví lopatovití tak to tam asi není žádná sláva.A letět tam při jejich pořádku přistát - možná i nepřistát z letiště jet možná MHD to všechno je v JAR realné.Takže kritizovat rozmluvu tady kluků jo - ale přiměřeně.Ten stávající poslík co tam poletí bohatě bohatě stačí.
  • Tak přece jenom se z toho pohřbu Rusnok "vylhal". A Zeman jakbysmet. *2* *2* *2* *1*
  • Ne že bych Nelzna nějak miloval v té jejich republice udělal pěkný bordel,ale když chci někoho kritizovat tak v soukromí.Vnašem státě mají i zdi uši a všichni se udávají navzájem.
    • vždyť nikdo nikoho nekritizoval, tady šlo jen o to se vychcaně vyhnout dlouhýmu, nudnýmu cestování. Nedělejte z Rusnoka bůhvíjakého filozofa, je to obyčejný vyjebávač, jako všichni ostatní.
      Všimli jste si na Pickovo velkopanské - Já ti to zaplatím. Já nejdřív myslel, že si dělá srandu, že to zatáhne ze svýho, ale on tak mluví o našich daních. Obrázek totálního zludračení rádoby špiček země.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit