Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zajímalo by mě. co si všichni tzv. státníci, co se jen třesou na mandelův pohřeb, opravdu myslí. To už si nikdo z nich nepamatuje, že tento nositel Nobelovy ceny míru býval terorista a vrah, stejně jako další nositel této ceny arafat, taktéž terorista a vrah?
  • kocourAmadeus
    Pan Rusnok řekl jen to co si všichni ostatní myslí. Jet oplakávat prezidenta země, která je bezproblémovým útočištěm kriminálníků z celého světa je poněkud pokrytecké.
    • Až pojede zpátky, třeba mu Krejčíře přibalej jako zavazadlo! *2* *2* *2* *2* *2*
    • on to ale takhle neřekl a z toho co všichni slyšeli je zjevné, že ani nemyslel. Prostě je línej tam jet.
    • Pravda, pravdoucí
    • ... nevydávej se za mluvčího všech ostatních, trapáku :)))
      • kocourAmadeus
        Korektore, ty už musíš mít prodřený zadek od vysedávání u počítače. Jdi raději pomoci mámě vykrajovat vánoční pečivo!
        • ... tvé výmysly mě nezajímají, moc dobře víš, kdo z nás dvou zde smrdí víc, trapáku :)))
          • no tak ty slavnej korektore tady smrdíš opravdu nejvíc i s těma tvejma blbejma příspěvkama
  • Tu kytku tam klidně mohl polžit Krejčíř, který už v JAR je.. stačilo mu vyjednat vycházku s doprovodem. "Politický" vězeň bývalému "politickému" vězni... *10*
  • No jestli tam jede za své tak nic proti.
  • Ne že bych Nelzna nějak miloval v té jejich republice udělal pěkný bordel,ale když chci někoho kritizovat tak v soukromí.Vnašem státě mají i zdi uši a všichni se udávají navzájem.
    • vždyť nikdo nikoho nekritizoval, tady šlo jen o to se vychcaně vyhnout dlouhýmu, nudnýmu cestování. Nedělejte z Rusnoka bůhvíjakého filozofa, je to obyčejný vyjebávač, jako všichni ostatní.
      Všimli jste si na Pickovo velkopanské - Já ti to zaplatím. Já nejdřív myslel, že si dělá srandu, že to zatáhne ze svýho, ale on tak mluví o našich daních. Obrázek totálního zludračení rádoby špiček země.
  • Je neuvěřitelné, kolika lidem musí jejich "názor" pomoci zformovat tvz. demokratická média
    která působí v ČR. Kolik lidí se nechá lehce zmanipulovat v tomto případě, nechá se zmanipulovat stejně lehce i v případě jiném.........To je "TO", oč tu ve skutečnosti běží.
    Jo, a Mandelu mám v zádeli !
    • to je celkem jedno co vy si myslite o N. Mandelovi, to je vsem sumak...tady je vsak verejna osoba, premier, ktery se chova ve snemovne jako v hospode...tohle by neproslo zadnemu statnikovi, i kdyz si myslim, ze je jen pretizeny a na to si chtel proste postezovat...ale bohuzel on to udelal na verejnem miste a bylo to slyset...pise o tom svetovy tisk a my uz zase vypadame jako banda plebejcu, krupanu a oportunistu...To je oc tu bezi...
      • jjo píše o tom světový tisl, protože Česká televize to udavačsky rozeslala... proč asi????? Pravdoláskově a Čírově postižení v ČT se drží hesla ČÍM HŮŘ - TÍM LÍP... a pokrytecky ... protože ČR jen haní špiní a za naše peníze.... je to špína ta Česká televize... žádná jiná na světě tohleto nedělá, protože je to proti slušnosti... jenom zdejší hovada....a sami nemluví o nic líp. Akorát jsem zvědav, jak zareagují poslanci PS , zda se něchají šmírovat a fízlovat veřejnoprávní televizí..Myslím, že by si měli prostory poslanecké snamovny nechat prověřit.. kdo ví co je kde napíchnuto......ODSTOP přece potřebovala vědět co si kdo říká......
        • ono se to mělo ututlat? to se dělalo za nacistů a komoušů. V demokracii je potřeba ukazovat, s kým má národ tu čest.
  • uz je o strach, aby nekdo z nasich predstavitelu nekam jel, neco rikal, vubec se nekde vyskytoval, sama ostuda...
  • Tak přece jenom se z toho pohřbu Rusnok "vylhal". A Zeman jakbysmet. *2* *2* *2* *1*
  • Občané, tady názorně vidíme rub a líc politiky. U nás, ve světě i v JAR. Politik má být čestným, spravedlivým, poctivým a vzdělaným odborníkem, nezištně sloužícím své vlasti, svému národu, svému lidu. Prosím snažně kohokoliv, aby mi zde alespoň jednoho jmenoval. Ale prosím, aby nebyl vybrán politik, který to výšeuvedené o sobě sám tvrdí.

    Připomínám jen osvědčené české přísloví "Navrch huj a vespod fuj". A jistě se tu objeví leckdo, kdo mne napomene ať nemluvím, že jsem jistě také takový. Nešť, ale nejsem politik.
  • Je třeba věci nazývat pravými jmény.tady na vládě to kluci tak nějak rámcově zvládli.Když sami mají v JAK brajgl Radovana soudí i nesoudí a jsou takoví lopatovití tak to tam asi není žádná sláva.A letět tam při jejich pořádku přistát - možná i nepřistát z letiště jet možná MHD to všechno je v JAR realné.Takže kritizovat rozmluvu tady kluků jo - ale přiměřeně.Ten stávající poslík co tam poletí bohatě bohatě stačí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit