Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Piráti se chovají jak za nácků HJ kteří práskali na své rodiče.


    • Jak by se asi choval udavač bureš kdyby tomu bylo naopak ?

      • KIMCID

        prosím dokaž Babišovi udavání?

        • nemužu neb nejsem jeho řídící důstojník ,ale estébákem je řádně zapsán a také byl řádně zaukolován.Ty máž výhodu že můžeš studovat i STASI.Určitě na něho a fotra narazíš v archívu BND.Ale bacha aby si se nepozvracel do kýblu,neb nejhorší je brát lidem víru.

          • vanhorne

            "Ale bacha aby si se nepozvracel"

            Neboj, Buresovi politruci nikdy nezvraci, maji stejne silne zaludky jako ten jejich slavny bača Andrej. .

          • KIMCID

            ani ty nevíš o čem byl v sk ten soud či stižnost na evropský soud,pak nemá cenu s tebou diskutovat.až si to prostuduješ napiš nám

            • vanhorne

              Ale vi to, stejne tak dobre to vis i ty politruku, ale zadny uvedomely Buresuv verici a hlavne jeho politruci to nikdy nepriznaji. Hloupy pstros take strka palici do pisku aby nevidel co se mu nelibi a nekdy na to i doplati. Posledni soud na Slovensku rozhodl v Buresuv  neprospech. Ten ovsem podle sveho zvyku spustil narek, jak mu vsichni ublizuji a otevrel slzotvorne kanalky. Dodo se ale nevzdal a utikal s kvikotem do Strasburgu, kde ocekaval, ze tam mu pofoukaji bebicko. Jo, tam na neho cekali s otevrenou naruci a bebicko mu profoukli dobre. Ani se chudacik nikde nechlubil, ze tam  dopadl jako sedlaci u Chlumce.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                diky svému věku vím co je politruk jen z doslechu.ale protože ty jsi znalej tak to asi víš ze své funkce.

                • Reakce na příspěvek:

                  tak vidíš ty nevíš co byli estébáci ,kontráši,uliční výbor a jiné libůstky soudruhů a vzhledem k tvému věku si ani nepotkal někoho kdo pamatuje stanné právo ,gestapo ,Hitlera.Ale kecáš do všeho .Jak jsem říkal jednou odejdou ti co zažili estébáky stejně jako odešli ti co zažili gestapo a pak takový rozumbradové jako ty budou hájit svoloč jako je Bureš a spol.že se vlastně nic nestalo.

                  Ještě si dejte vykérovat šifru 12 (AB) stejně jako to dnes vidím u nácků s jejich (88) .

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    nic o mě nevíš ale ovna psát co ,kde ,kdo ti jde. :D

            • Já myslel že si v pr oddělení agrovyžerto neonikáte nebo jo?"napiš nám".Dík za online rozhovor a at nedostanete alergii na řepku.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                ok argument nemáš,kloudný žádný vrať se ke kalouskovi a už neobtěžuj

                • Reakce na příspěvek:

                  kalousek musí být placený z tajného fondu Agrofertu jinak není možné aby tato postava byla hlavním hlasem protibabišovské opozice.Zejména když se s komunisty chtěl bratříčkovat a není to tak dávno , ten už má bejt dávno v erdeli a neobtěžuj je heslo tuším soudruha faltýnka z tý vaší komunistickofašistický asociace nenažraných bohužel občanů ČR.

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    jistě kalouskuv poskoku

                    • Reakce na příspěvek:

                      nejsem tvoje stará ,takže o tobě ani nic vědět nechci a nemůžu být kalouskův poskok neb tam se též vyžaduje loajalita a ne kritika , to vám v ANO na PVS neřekli tak bacha protože bureš už s některejma zamet.Tady jde o názory a to že bráníš podvodného čobola bez ohledu na věci které lezou na povrch je tvoje věc a holt se jinak než jako poskok agrofertu živit neumíš ,tak to zkus si ještě mlád ,já už svoje názory měnit nebudu na to jsem již stár.🙂

                      • KIMCID

                        Reakce na příspěvek:

                        Ne já se ti jen směji v čem musíš žít a co tě trápí

                        • Reakce na příspěvek:

                          já tady žít chci a je mi jedno jak žíješ ty ,ale není mi jedno co s tou ČR ,mám ji docela rád a to navzdory jak na západ tak na východ a jinak mě osobně nic netrápí a když to tady budu chtít zabalit tak to prodam a zatím se mohu odstěhovat kam chci , teda není to na to abych už nedělal ale stejný komfort si dneska mohu dovolit klidně i v Německu vzhledem k tomu co se děje s nemovitostmi v ČR a větší komfort kdekoliv jinde v malém městě či vsi ,no na apartmán v NY to asi nebude to souhlasím na to má jen Bureš a jemu podobní ,ale tam bych neviděl tu píli.

                          • KIMCID

                            Reakce na příspěvek:

                            s tim musím souhlasit

  • Aktivističtí pirátští aktivisté se pohybují jako tvrdohlaví mezci na politickém oraništi a měli by pochopit, že politická scéna není politické oraniště, že pirátské buranství a hurá-politika nejsou těmi nejlepšími prostředky k přesvědčování občanů. Dobré myšlenky mohou být špatně pochopeny a vnucování rádoby dobrých nápadů mívá kontraproduktivní účinek. Piráti by neměli podceňovat inteligenci občanů.
    • jo a podvody to je to správné ?ty wogo logika soudruha eštébáka z Asocice Nenažraných Oberymrdů.

    • vanhorne

      "Piráti by neměli podceňovat inteligenci občanů."

      Zrani koblih je pudova cinnost, s inteligenci to nema nic spolecneho.

      • dzixy
        A co je pro Tebe inteligence?  Pomluvy? Nenávist? Msta? Teda vidím, že inteligenci přímo sršíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit