Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Piráti se chovají jak za nácků HJ kteří práskali na své rodiče.


    • Jak by se asi choval udavač bureš kdyby tomu bylo naopak ?

      • KIMCID

        prosím dokaž Babišovi udavání?

        • nemužu neb nejsem jeho řídící důstojník ,ale estébákem je řádně zapsán a také byl řádně zaukolován.Ty máž výhodu že můžeš studovat i STASI.Určitě na něho a fotra narazíš v archívu BND.Ale bacha aby si se nepozvracel do kýblu,neb nejhorší je brát lidem víru.

          • vanhorne

            "Ale bacha aby si se nepozvracel"

            Neboj, Buresovi politruci nikdy nezvraci, maji stejne silne zaludky jako ten jejich slavny bača Andrej. .

          • KIMCID

            ani ty nevíš o čem byl v sk ten soud či stižnost na evropský soud,pak nemá cenu s tebou diskutovat.až si to prostuduješ napiš nám

            • vanhorne

              Ale vi to, stejne tak dobre to vis i ty politruku, ale zadny uvedomely Buresuv verici a hlavne jeho politruci to nikdy nepriznaji. Hloupy pstros take strka palici do pisku aby nevidel co se mu nelibi a nekdy na to i doplati. Posledni soud na Slovensku rozhodl v Buresuv  neprospech. Ten ovsem podle sveho zvyku spustil narek, jak mu vsichni ublizuji a otevrel slzotvorne kanalky. Dodo se ale nevzdal a utikal s kvikotem do Strasburgu, kde ocekaval, ze tam mu pofoukaji bebicko. Jo, tam na neho cekali s otevrenou naruci a bebicko mu profoukli dobre. Ani se chudacik nikde nechlubil, ze tam  dopadl jako sedlaci u Chlumce.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                diky svému věku vím co je politruk jen z doslechu.ale protože ty jsi znalej tak to asi víš ze své funkce.

                • Reakce na příspěvek:

                  tak vidíš ty nevíš co byli estébáci ,kontráši,uliční výbor a jiné libůstky soudruhů a vzhledem k tvému věku si ani nepotkal někoho kdo pamatuje stanné právo ,gestapo ,Hitlera.Ale kecáš do všeho .Jak jsem říkal jednou odejdou ti co zažili estébáky stejně jako odešli ti co zažili gestapo a pak takový rozumbradové jako ty budou hájit svoloč jako je Bureš a spol.že se vlastně nic nestalo.

                  Ještě si dejte vykérovat šifru 12 (AB) stejně jako to dnes vidím u nácků s jejich (88) .

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    nic o mě nevíš ale ovna psát co ,kde ,kdo ti jde. :D

            • Já myslel že si v pr oddělení agrovyžerto neonikáte nebo jo?"napiš nám".Dík za online rozhovor a at nedostanete alergii na řepku.

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                ok argument nemáš,kloudný žádný vrať se ke kalouskovi a už neobtěžuj

                • Reakce na příspěvek:

                  kalousek musí být placený z tajného fondu Agrofertu jinak není možné aby tato postava byla hlavním hlasem protibabišovské opozice.Zejména když se s komunisty chtěl bratříčkovat a není to tak dávno , ten už má bejt dávno v erdeli a neobtěžuj je heslo tuším soudruha faltýnka z tý vaší komunistickofašistický asociace nenažraných bohužel občanů ČR.

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    jistě kalouskuv poskoku

                    • Reakce na příspěvek:

                      nejsem tvoje stará ,takže o tobě ani nic vědět nechci a nemůžu být kalouskův poskok neb tam se též vyžaduje loajalita a ne kritika , to vám v ANO na PVS neřekli tak bacha protože bureš už s některejma zamet.Tady jde o názory a to že bráníš podvodného čobola bez ohledu na věci které lezou na povrch je tvoje věc a holt se jinak než jako poskok agrofertu živit neumíš ,tak to zkus si ještě mlád ,já už svoje názory měnit nebudu na to jsem již stár.🙂

                      • KIMCID

                        Reakce na příspěvek:

                        Ne já se ti jen směji v čem musíš žít a co tě trápí

                        • Reakce na příspěvek:

                          já tady žít chci a je mi jedno jak žíješ ty ,ale není mi jedno co s tou ČR ,mám ji docela rád a to navzdory jak na západ tak na východ a jinak mě osobně nic netrápí a když to tady budu chtít zabalit tak to prodam a zatím se mohu odstěhovat kam chci , teda není to na to abych už nedělal ale stejný komfort si dneska mohu dovolit klidně i v Německu vzhledem k tomu co se děje s nemovitostmi v ČR a větší komfort kdekoliv jinde v malém městě či vsi ,no na apartmán v NY to asi nebude to souhlasím na to má jen Bureš a jemu podobní ,ale tam bych neviděl tu píli.

                          • KIMCID

                            Reakce na příspěvek:

                            s tim musím souhlasit

  • KIMCID

    piráti strana vzešlá z anarchistů co niči lidem majetky,z hackeru co kradou data :D

    • Tvé oblíbené = důkaz   ???

      • KIMCID
        https://www.ivcrn.cz/pirat-bartos-v-davu-vitacu-anarchistu-a-levicovych-extremistu/
        • KIMCID
          https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Česká_pirátská_strana
          • dzixy
            Snažíš se zbytečně, protože koloběžka se jistě nepodívá na poslaný link. A kdyby náhodou, uvěří pouze písmenkám ne obsahu.
            • nepodceňuj koloběžku, žádnou

              • Reakce na příspěvek:

                Zkus jinou - svou - přezdívku...

              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                no a co ty na to kolobrndo?

                • Reakce na příspěvek:

                  NIC...

                  Je mi jedno, z čeho Piráti vznikli...zajímá mě programové prohlášení,...

                  Čekám na důkaz, že Česká Pirátská strana krade lidem majetky a krade data...

                  • KIMCID

                    Reakce na příspěvek:

                    neumíš číst?

                    strana pirátská vznikla z hackerů co tak činili a z anarchistů co tak činili při svých demonstracích.

                    jinak ta Ačkařská strana za kterou tak hrdě drží prapor byla jedna z těch co tenkrát při ekonomickém foru dělala bordel v ulicích.tak že pokud si nepamatuješ ničení výloh MC Donaldu a převracení aut tak si to připomeň.

                    • Reakce na příspěvek:

                      Jestli máš na mysli  "akci" ze 16.5.1998 - tak to si nepamatuji...

                      Tak mi tedy napiš, kdo se z dnešních Pirátů té demonstrace zůčastnil, byl obviněn...atd...

                      • KIMCID

                        Reakce na příspěvek:

                        Co si chtěl máš ostatni si najdi lenochu.Ačkařskou pakáž nepodporuji

                        • Reakce na příspěvek:

                          Já také  netvrdím, že je podporuji...

                          • KIMCID

                            Reakce na příspěvek:

                            Ok

  • dzixy
    Domnívám se, že "hon na čarodějnice", který produkuji Piráti prokazuje, že jim vzdělání  v této věci nepomohlo. Zřejmě to bude tím, že o psychologii mohli slyšet pouze z doslechu, Kdyby tomu bylo jinak, věděli by, že si svými nekonečnými pomluvami proti Babišovi podřezávají větev a jemu pomáhají. Krátkodobý vzestup jim vešel do hlavy natolik, že ztrácejí soudné uvažování. Stávají se nedůvěryhodní, na co brzy dojdou i jejich voliči a fandové.
  • Aktivističtí pirátští aktivisté se pohybují jako tvrdohlaví mezci na politickém oraništi a měli by pochopit, že politická scéna není politické oraniště, že pirátské buranství a hurá-politika nejsou těmi nejlepšími prostředky k přesvědčování občanů. Dobré myšlenky mohou být špatně pochopeny a vnucování rádoby dobrých nápadů mívá kontraproduktivní účinek. Piráti by neměli podceňovat inteligenci občanů.
    • jo a podvody to je to správné ?ty wogo logika soudruha eštébáka z Asocice Nenažraných Oberymrdů.

    • vanhorne

      "Piráti by neměli podceňovat inteligenci občanů."

      Zrani koblih je pudova cinnost, s inteligenci to nema nic spolecneho.

      • dzixy
        A co je pro Tebe inteligence?  Pomluvy? Nenávist? Msta? Teda vidím, že inteligenci přímo sršíš.
  • pirati jsou udavači jako za hitlera udavaj lidi    typicky česky sv.ne.nic se nezmenilo.sv.ne zustane sv.ni.muže si to zduvodnovat jak chce.

    • vanhorne

      "jako za hitlera udavaj lidi" 

      Ty pamatujes Reich?

      • příznivci udavačské estébé vědí co je udavač ,to je gól .Dokonce prý česká sv.ně.A udavač čobol neva ,hanobiteli vlastního národa ,pak už se ani nedivím ty poskoku AB.

      • dzixy
        A Ty si pamatuješ reich?, že oponuješ? Nebo že by se celý svět mýlil, co to bylo za Hitlera? Vrať se do školy. Základní, tam se dozvíš co ti ke "vzdělání" schází.
        • vanhorne

          "A Ty si pamatuješ reich?, že oponuješ?"

          Tebe z te otazky kleplo, ze blabolis?

          • KIMCID

            bez argumentů?

    • Rozhodně nejsem přiznivcem tím méně voličem pirátů, ale  - z českého trestního práva - kdo se dozví o spáchání tr. činu, jeho přípravě, .....  je povinen tuto skutečnost oznámit ........., jinak se sám vystaví nebezpečí stíhání pro neoznámení .......

      A o tom že babiš je gauner prvního řádu jehož zlodějiny jsou nad slunce jasnější není pochyb. Maji-li tedy piráti relevantní info o páchání jeho zlodějin a šmejdů jsou povinni toto příslušným orgánům neprodleně oznámit.

      Nepleťme si proto prosím práskání komoušských konfidentů z politických důvodů (že Ááno soudruhu STB práskači babiši) a oznámení z podezření na páchání trestné čiinnosti.

      I o těch sv.ních samozřejmě nelze polemizovat ale proč zrovna za Hitlera, máme přece příklady mnohem mladšího data než mnohaletou historii - komouš. práskačská sv.ně zůstane komouš sv.ní i když si vytvoří její vlastní klon - že Áno Bureši/babiši.

      • Cituji:"Maji-li tedy piráti relevantní info o páchání jeho zlodějin a šmejdů jsou povinni toto příslušným orgánům neprodleně oznámit. Nepleťme
        si proto prosím práskání komoušských konfidentů z politických důvodů
        (že Ááno soudruhu STB práskači babiši) a oznámení z podezření na páchání
        trestné čiinnosti."

        Je zajímavé, že v případě Babišově od roku1990 až dosud nevystoupil ani jeden konkrétní poškozený a ani žádná Slonková nevyinvestigativčila nikoho takového, zatímco v jiném případě bylo publikováno konkrétně: "...na cestě do Vídně zachoval se bídně
        písničkáře Kryla jidášsky objal
        Klíče mu věnoval, pak ho fízlům udal..."(Udavač z Těšína, Jaroslav Hutka, 2007)

        Takže je to na vás.

      • KIMCID
         je gauner prvního řádu jehož zlodějiny jsou nad slunce jasnější není pochyb

        § 184 paragraf 184
      • dzixy
        Tak mě napadá, klonem koho, nebo čeho jsi Ty😀😎
  • Chlapci a děvčata od postbuertální partaje se prostě učí. Práskat a napráskat. Kdo to po nich chce?

    Máme policii , Státní zastupitelství, vyšetřovací komise všeho druhu.....Ale podle hesla "vstanou mladí kádrováci!!" se tito mileniálové projevují dost jasně.

    Jak v politice, tak na pracovištích - bezskurpulózní hon za koryty přes mrtvoly. Neznáte to odněkud? Lidé bez pokory, ohledů, skromnosti? Jen jedno veliké JÁ?

    Dostanou hlasy mladých voličů, protože pupkatí dědkové v šedých oblecích už nikoho pod 30 nezajímají. Ale jestli je věk jediná kvalifikace, tak tedy nevím, nevím. Máme se na co těšit - "dorostenecký džihád."

  • Piráti tedy prokázali, že zákon o střetu zájmů ("Lex Babiš") byl vypracován, odhlasován a vydán ve Sbírce zákonů zvytečně.

    Piráti, jak vidno, mají lepší právníky než zbytek Poslanecké sněmovny a Senát.

    Nyní budeme svědky praktické aplikace poučky, že kde jsou dva právníci, tam jsou tři právní názory.


    • vanhorne

      "tam jsou tři právní názory."

      Pak nastoupi treti pravnik, ktery bude prisahat, ze vsechny tri jsou spravne, to jsou kumstyri.

  • KIMCID

    škoda že nebyly Piráti tak aktivní když v letech 2006-2009 byl ministrem dopravy člen ods.

  • "Kdo se nevyrovná se svou minulostí, ten je odsouzen protít ji znovu", praví stará moudrost.

    To heslo "nejsme jako oni" byla fatální chyba.

  • Ti Piráti jsou sice "svérázní", ale vzhledem ke svému věku zjevně nejsou zkorumpovaní rudou a "postrudou" minulostí a příslušné orgány na ně nemají složku s informacemi, které by proti nim mohli použít. Jsou sice mladí, ale zjevně nezkorumpovaní a čitelní. 🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit