Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • https://www.novinky.cz/domaci/454431-cesko-starne-ceka-se-na-migranty-a-duchodove-reformy.html
    • Správně to mělo být:

      "Česko stárne. Čeká se důchodové reformy, aby byly peníze pro migranty..." *9*
  • Bartoš na přiložené fotografii vypadá jako úplně normální člověk ))))
  • Antifa alias vítání uprchlíků to tu ještě chybělo.
  • Mám pocit,že piráti si myslí že mají patent na rozum a že jen oni dělají vše nejlépe a v té své neskonalé dokonalosti podrazili voliče hned pár minut po volbách když prohlásili,že budou v-konstruktivní opozici-větší blbost jako je konstruktivní opozice jsem neslyšel.V překladu to znamená,že neprosadí vůbec nic a věřím,že je staří političtí matadoři sežerou.Naopak Ocamura,je pro mně konstruktivní člověk.Zatím.A co se týká 5-ti procentních,ti šašci nestojí ani za zmínku,je to jen díky několika pomatených voličů,kteří volí a vůbec neví koho a co volí.Vždyt Fárský je naprostý stultus.
  • http://svobodne-radio.cz/2017-11-07-studio-beta-co-na-to-rikate-pane-martine-kollere/
  • Feťáku táhni do kulaté (.)
    • To myslíš toho co pražském hradě a v Lánech fetuje Becherovku, tabákový dým a putinismus?
  • Foto: opravdu praktický účes, zvláště třeba do rvačky nebo do blízkosti rotujících součástí třeba obráběcích strojů.

    Sklonit se a nahlédnout pod kapotu automobilu, jak pěkně motor šlape na volnoběh...

    Znal jsem jednoho dredmana, s ještě delšími dredy, který si stěžoval, že jako vyučený automechanik nemůže sehnat práci... *1*
    Taky bych se nechtěl dívat, jak se namotává na řemenici alternátoru...
    • Tak, v parlamentu asi moc soustruhů nebude *1*
      • Ale zato je tam dost bývalých i současných soudruhů *1* *1* *1*
  • Už je Bureš ve vyšetřovací vazbě?
    • Nějakej Bureš určitě *1* *1* *1*
  • Jsem pro předčasné volby on pak totiž Babiš dostane víc procent a možná vyhraje i drtivě
    • A pak přijde občanská válka.................
      • *1* *1*
  • josef.servit.9
    Bartoš si sám kope hrobeček. Kalousek mu zřejmě radí? Piráti jsou v prde..li.Kde to vyčetl"kulatý stůl". V politice platí, kdo dřív přijde, ten vyhraje!Než Bartoš sehnal kulatý stůl
    vlak byl pryč.Kalousek si mne ruce a dal si panáka!Pane Bartoši jste tele na odpis!
    • josef.servit.9---tele -???- Pepo,spíše bych to viděl na hovězí bez koulí !!! Jenže bdělý a neohrožený cenzor nedovolí napsat co to je ...... *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit