Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Piraty, dekuji nechci.
  • Nikoliv Sputnik a Parlamentní listy, nám jsou varováním podobné články a zpravodajské servery.
    • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Autor-pisne-Rusky-svab-promluvil-ze-Safrova-webu-k-Zemanovi-Chybela-vam-tam-uz-jen-fotka-Putina-408690 *15* *15* *15* *15*
      • https://www.youtube.com/watch?v=Uv5vK5EpRKQ

        pěkné věci se dají najít na tomto plátku, za mě palec nahoru
    • přesně tak já věřím jen Sputniku a Russia Today
  • "...Vzniká mimo jiné otázka: Jsou Piráti vůbec připraveni pro vstup do sněmovny? "

    podle toho co jsem přečetl - jsou připraveni na 100% *1* , svůj k svému
  • Piráti - zklamou jak o obvykle. NATO znamená jít do války proti Rusku a být vyhlazen jako Evropa. Rusko na to sílu má. Až NATO napadne Rusko, nikdo se nebude ptát, zda jsem chtěli z NATO vystoupit. Jako součást NATO to samozřejměmě odneseme mezi prvníma, stali jsme se dobrovolně terčem a že tento terč - Evropa - bude zasažen plně a tvrdě v odvetě, o tom nelze pochybovat a nelze pochybovat o tom, že i USA to odnesou. To nebude ůhračk" jako 2.sv.válka. Vše bude rychlé a Rusko si nenechá kudlu v zádech, zlikviduje ji což je zákon logiky vojáků.
    • vanhorne
      "Rusko na to sílu má."
      To rika kazdy pohrobek s prostatou, ze ma silu kdyz chce curat a jak do dopadne to kazdy vi.
      Bolshevicti pohrobci jsou stari pomateni ubozaci kteri porad veri, ze si jeste zatancuji a zazpivaji"Zitra se bude tancit vsude, az nase vitezne vlajky rude, na stozary sveta vyleti."Kdyby na to vasi kamaradi z Moskvy meli, davno by tady jako na koni byli.☺
      • Jak říkám víš o tom howno ale chytrej si jak rádio.
  • Mažou se příspěvky bez udání důvodu?
    • Jó, tady je to zvykem.
      • vanhorne
        "Jó, tady je to zvykem."
        Zaloz si vlastni webpage nebo twiter, pis a propaguj si co chces i nejakeho chlebodarce kdyz chces a nikdo te nevygumuje.
        • viz čt a top 09
  • Mnohé postoje Pirátů jsou racionální. Ovšem měli by Piráti vystřízlivět z migračně-musulmanského opojení.
  • Ale aby to nebyla aprílová "prča" redaktorů Tiscali, jsou to známí srandisté!
  • Zelení jsou - "zelení". Pomalu horší nadávka, než "bolševici"...
    • Význam slova "zelenáč" známe.
      Staří také používali "zaruzený" ve smyslu zašpiněný.
  • Můžete jet na dovolenou do špitálu v sousedním kraji *15* stovka za lůžko kterou jsem navrhl bude adekvátní vašim příjmům.
    Pošlu Vám pohled z Monaca. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit