Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pyzdorius. Jako tecka. *12*
  • Jinak škoda, že nezastřelil taky *12* Krejčířovic *11*
  • "..nebylo ani dokázáno, že Pistorius předvídal, že jeho střelba skončí smrtí osoby, na kterou pálil."
    Tak to musí být D E B I L! Může být klidný, ten půjde rovnou do blázince.
  • to je fakt v JAR to bude levnejsi
  • A jak tedy vysvětlíte tu obří nudli u Pistaciova nosu, co vy jeden nádivo? *1* *1* *1* *14*
  • Jen štěkej vořechu. Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš. *1* *1* *1*
  • Jistě s tebou přeci celý život někdo vytírá podlahu. *1* *1* *1*
  • Neraduj se. Každý mrakodrap se jednou zřítí a do některých narazí i CIA s letadlem. *1*
  • ... nic jsi nepochopil, ale ty o tom nevíš, žiješ v podstatě šťastný život :)))
  • ... jenom primitiv omílá Bohnice a jiné nesmysly, skvěle jsem tě odhadl, uklidni se :)))
  • No já jsem v Česku a Bohnice odkud píšete svoje příspěvky jsou též součástí ČR, takže jste asi jen špatný lhář a blázen *14*
  • jo, jo, pravdu má jenom bouchačka *5* *5* *5*
  • ... nejsme v Kazachstánu nebo Česku, hlupáčku :)))
  • ... děkuji za dokreslení tvé ohromné úrovně, dělám si s tebou, co si zamanu, blbe :)))
  • ... můžeš mě nazývat, jak chceš, troubo, obdivuji tvůj přehled o světových zločinech :)))
  • ... chachacha, vzkaz od toho pravého, nebuď naštvanej, že jsem o patra nad tebou :)))
  • Kolikpak asi Pistáciiho ten rozsudek stál, co? *11*
  • Klausova milost pro zloděje se řadí k největším zločinům 21. století. slušný
    člověk na tu lumpárnu nikdy nezapomene. Prázdnohlavům jako jsi ty je to jedno.
  • Jsou to názory lidí kteří ho znají z běžného života. Ovšem v popelnici kam chodíš
    pro jídlo ty je fakt nenajdeš. *1* *1* *1*
  • No to je jasné. Mozek nemáš takže si nic představovat nemůžeš. *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit