Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Podpořte petici na www.vymenilijsmepolitiky.cz
    rozklikněte si nahoře modře psaný odkaz, co si myslí občané o vládě. ZÁBAVA ZARUČENA.
  • Kluci pravičácký, co vás mám tak rád, ještě nám můžete měřit objem plic a napařit každému podle objemu daň ze vzduchu. Kalousku, to jsem dobrej, že mě to napadlo dřív....
  • A co takhle zavést daň z každého hlasu který jsme vám dali?Víte co by volilo lidí?
  • je me zas na blití s tech politickejch prasáren ..
  • už jsme sedřený z kůže.....co si ještě vláda vymyslí.Jsme rozkradený a stále ještě rozkrádají, cpou si kapsy na úplatcích. Přikláním se k heslu: do ulic
  • do ulic! do ulic! jako v libii nebo egypte. hul do ruky a nazdar
  • Heslo vlády: "chudým brát a bohatým dávat"!!!!!, rozpočet je rozkraden, a naši politici také chtějí si nahrabat! ale ono není z čeho, a vymýšlejí si reformy, které chudé srážejí na úplné dno, jsem s těch šťastnějších, co mám práci(průměru se nepřibližuji, ale aspoň něco), mám dítě, ale příští rok to tedy nevím z čeho budu platit ty jejich reformy, je to smutné, ale je to tak, a jsou na tom ještě hůře rodiny bez práce, to by si politici měli uvědomit, že chudí již nemůžou platit více, tak ať se opět zavede progresivní daň, ať platí bohatí větší daň, ale bohužel to se nestane, co nám zbývá? jedině vyjít do ulic jako normální a obyčejní lidé, co se jim nelíbí ty jejich nesmysly!!! *1*
    • Progresivní zdanění nic nevyřeší, chudí volají po progresivní dani, ale později by toho litovali, protože bohatí ji platit nebudou, zas by to zůstalo na těch chudých. To chce vyjít do ulic a vykopat tu bandu od koryt.
  • Když vidím,jak se nenávist národa rychle ,proti stávajícím lumpům prudce zvyšuje,tak to abych si okovanou násadu od krumpáče a kvalitní bejkovec,připravil do plné revoluční pohotovosti
  • je to hrůza co si ta vláda dovoluje sami nevědí za co by ty platy utratili a lidi budou ždímat prasata je na čase aby se lidi nasrali a ukázali kdo je tady pánem.
  • no jo to se dalo čekat omylem ubraly sobě z platu víc než chěli tak nenechají obyčejné lidi napokoji když jsme si ubraly my tak musíme ubrat i těm dole přece za naši blbost nebudeme pykat jen my .*1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit