Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • milacekpublika

    Já si myslím, že se pořád máme poměrně docela dobře. :) Se podívejte, jak se ve velkém staví rekuperační jednotky Pardubice, což není úplně to nejlevnější investice. Na druhou stranu je to ale fajn, protože je vidět, že lidi myslí do budoucna a snaží se šetřit v nějakém dlouhodobém měřítku. :) 

  • takovej blábol jako je tady "že ještě nedosahujeme zadluženosti domácností na západě" tak že jsou ekonomové v klidu může napsat jen vůl, to jako ta slavná demokracie s EU v čele znamená že "pokud nejsi zadluženej tak jsi nic?" tak že lidi, sekejte dluhy ale pokud možno v řádu aspoň 100 milionů, to vyváznete s podmínkou (Viz Pitr), nebo s osvobozením pro "nedostatek důkazů" .... *16*
  • Chyba, že se po revoluci srovnávali naše platy s německými jen poslancům a úředníkům
  • Pokud se pominou lidi co si klidně půjčili i na "vánočníko kapra" a co teď pláčou,že jsou chudáci, tak mnoho lidí se nedostalo do dluhů samo sebou a ani by se nikdy normálně do dluhů nedostali. Stačí však vyšší věk, propuštění z práce, nemoci a takový mlýnek na maso pak semele úplně každého i toho,kdo si naivně myslí, že jeho se to nikdy nemůže týkat. Spíše se dá říct, že tohle se dělá podle předem daného "scénáře", aby k něčemu došlo...Je dobré si sečíst kolik dělají měsíčně " jen nákupy" se zjištěním, že největší část všeho ostatního,tvoří právě nutné a poviné platby, které jako stále a neúměrně se zvyšující "inkaso" ukazuje kam a hlavně komu to všechno jde do nemorálního "generování zisků"...Např.takový pes doma se vším co k tomu patří bude brzy luxusem a i jiné "koničky" Ani v tom "socíku", kdy to stálo za "ho" a všichni jsme se měli "špatně" se toto nedělo v takové míře co dnes. Lidi se prostě odírají všude a ve všem až přílliš moc a to nejde věčně...
  • Nebo spíše - to se nedivím - že ještě nežereme buvolí trus. Bude-li každý znás Gema,
    je celý národ guma.
    • Ty si přece blb, jakého svět neviděl, nesídlíš v parlamentu? *16*
      • Čekal jsem horší nadávku. Máte jich v zásobě požehnaně a blb je pro mne celkem přijatelný. Tedy od Vás. Nepolepšíte se? *3*
        • Dokud tady nebude hnána k odpovědnosti lůza vedoucí tenhle stát, dokud se mi lůza bude smát do ksichtu a já jim budu financovat bordel a děv*y, dokud mi bude kalousek nazývat koko*em a dokud zde budou blbové s argumenty jako vy tak ne!!!! *16*
          • Zase jsem jenom blb. Lepší nadávku, šťavnatější, jsem čekal. Né polepšení člověka gemy. To kdybych chtěl, musel bych být nejméně blbem korunovaným. Né prostým. *4*
            • hmm nic moc co? *16*
  • Komu není rady, tomu není pomoci. Cinkání ani řvaní na ulicích nic nevyřeší !!!
    Nic jiného, než úplná adresnost volebního systému, nepomůže:
    Čím byl ve skutečnosti Listopad 1989? Dovršením Února 1948. Tehdy byl uloupen majetek za biliony, avšak „revoluční" (neústavní) cestou. Tak si to soudruzi a jejich „prognostičtí“ superagenti oposmluvně „zlegalizovali“ pomocí jednorázové, účelové a umělé „strany modrého ptáka“ a „oranžového levého padělku“ namísto bývalé ČSSD. „Lůze" rozdali kuponové knížky, vrátili zničený majetek několika přeživším restituentům (včetně ochočeného mouřenína Havla). Teď rafinovaně svádí všechno svinstvo střídavě na ekology, restituenty, pokrokáře, eurofily, finančníky, katolíky, (ne už na tajné spoluhráče z KSČM) a každý volič je jim dobrý v jejich absurdní opofrašce: „Každý chvilku krade pilku“. Ohánějí se"standardní parlamentní“ kleptokracií (superagenta a opravdu, ale opravdu vlastizrádce Pružinského, která je pro něj „opravdu tím nejlepším možným řešením“). Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM). Proto projekt: "Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik dále „Demokracie jako náboženství“ Andrease Poppa na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/vzdlavani/330-andreas-popp-o-demokracii-novem-naboenstvi
    • Já už myslel, ze ti kryple za to lhaní už někdo narazil hubu na kopyto a roztrhl ti jí a ono ne, zase ctrl+v
  • Ceny nejvyšší,kvalita nejnižší a bude ještě hůře.Za par let bude každej říkat za Kalouska bylo ještě dobře.Nikdo si ale neuvědomí že je tam dostala právě tato pro korupční vláda Nečase nebo spíše Kalouska protože Nečas tu je pátý kolo od vozu.
  • Zásada moudrého občana je nikdy si nepůjčovat peníze! A to zásadně nikdy u nebankovních poskytovatelů rychlých půjček. Stát si sice na svůj provoz půjčuje každoročně ale když se to vezme tak vydávat dluhopisy je svinstvo páchané na dalších generacích.Či je snad neřešitelný problém ušerřit okolo 5% výdajů a kvůli tomu vydávat dluhopisy? Nejhorší možná varianta je půjčit si u státem legalizovaných lichvářů a půjčku krýt nějakou nemovitostí.Ti protřelí lichvářští gaunéři vás o ní různými fintami zakotvenými ve smlově skoro vždy připraví ,a žít pak jako opvrhovaný bezdomovec je pak dost kruté vystřízlivění z toho že půjčka je cesta do pekla.Pak je pozdě si říkat že jsem si neměl půjčovat a že mi půjčka přišla moc draho. Politici jsou velcí dobytkové i s ministrem spravedlnosti že neumí dát mravný zákonný rámec na nebankovní půjčky běžný na západ od nás a uzákonili tak v podstatě velmi nemravnou lichvu . *12*
    • V televizi lidé vidí jaký životní stadart mají naše tzv.kulturní a morální vzory, a tak to chtějí taky.Neuvědomují si však, že příjmy jsou rozdílné. Tak že, když na něco nemám tak to nemusím mít
    • Co to melete, nebankovní sektor, tady je licva pomalu všechno.
      Třeba úvěry od spořitelny.
      Na druhou stranu, počítal jsem stavebko.
      Cílová částka 200 000 platíte 2 000 měsíčně, první rok jsou úroky 350 kc a poplatek za vedení účtu je 318 kč. Při zavírání smlouvy se platí 1% provize to je 2000,- Státní podpora je také po zásaho zločince, prasete a gaunera 2000,- takže za o že má banka mích 24000,- se kterými může kšeftovat mám já úrok i se státní podporou 32 korun.Thle nepostačí ani na vyrovnámí inflace
      Je to hnus co se tu děje. Od té samé spořitelny mi přijde leták že si můžu půjčit 300000 bez ručitele na 19% rpsn Tohle přeci není normální *16* Ještě za tyhle prachy nás židáci z bak nenažranej dobytek tlačí ke dnu a do kryze
  • Tak to mají zvoniči co chtěli ne? *16*
  • 20 let se strašíme bídou před tím nás oblbovali 40 let dnes je tu draho protože jsme nenažraní a kdo chce vědět jak ceny stoupají asi invlací kačky proto € má možnost se tu podívat na kurz banky. Kdo má málo a chce mít více otevře zapakatel.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit