Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věřím, že naše sekta xenofobů, rasistů a nácků ještě neřekla poslední slovo....... *4*
  • A čekal někdo něco jiného poté, co přrdvedli a předvádějí Merkelová, Hollande atd.?
    Vždyť bylo naprosto jasné a logické, co bude následovat.
  • Anarchysti z lenosti podporující porušování všech zákonů a směrnic EU rozhodli že každý kdo by chtěl zajistit vymahatelnost práva i u jiných skupin obyvatel než většinových je rasista.
    Co mi tedy vadí:
    Občan by neměl vycházet na ulici páč může být zastřelen teroristou. Platíme si policii.
    Hranice je děravá jako cedník ale platíme si šengenské pohraničníky i v Řecku a Itálii.
    Někdo si pozve uprchlíky bez dokladů a diví se že s nimi i teroristy. Platím si politiky.
    V Belgii se prodávaj kalašnikovy jako salám, ale na obranu si člověk pořídit nemůže nic.
    Za jízdu bez papírů na mopedu vás zavřou, ale za přechod hranice ne.

    Pak se líný úředník - ze zdechlosti živící anarchii strašně diví, že v tomhe hampejzu člověk hledá někoho kdo by se ho zastal..... Čeká vás nemilé překvapení - zdechliny. Budete při příštích volbách nahrazeni extrémisty - a můžete za to vy sami nikoli voliči. Pak se budete divit stejně jako se divili Francouzi když podepsali Mnichovskou zradu na druhém největším světovém exportérovi zbraní a československé tanky se pak zničeho nic objevily v dvojnásobném počtu než ty Německé u Denkerku. *16* *16*
  • Nejlepší byl ten, s tím kanálem. Kdo jinému jámu kope, sám do ní padá.
  • Chtělo by trochu přidat na rychlosti!
  • https://www.youtube.com/watch?v=J1SfKfi4QrY *11* chudáci, musejí se živit tímhle krutým způsobem
    • Kdysi byl jeden magor s knírkem a patkou, ale věděl jak na cikány. Žádné dafki...
    • tak tohle jako ne *11*
      • Zloději nicku ahoj:-))
  • hned jak to promyslím, tak vám řeknu co si o tom myslí Zeman *3*
    • celá ČR se bude těšit *14*
      • přééééésně *3*
  • Nejedná se o žádnou fašizaci - chápejte to tak, že lidi si nechtějí nechat dále s.át na hlavu od politiků, kteří zrazují vlastní zemi a ignorují názory těch kteří je zvolili. Doufám, že díky tomu u nás půjde co nejvíce lidí k volbám a vypráskají ty vlastizrádce od koryt *16*
  • Je tady řada lidí bez práce.Očekávám,že začnou chodit na práci do pohraničí a budou opravovat hranici a celnice a zbourané budou obnovovat.Mě zajímá skutečnost a díky kvalitnímu vzdělání i vlastní rozum.Dokud mi nebude vrácen okradený důchod díky této deformacii tak budu volit takové strany a občany i presidenty.kteří budou pracovat a jednat pro blaho tohoto lidu a potom budu stejně volit ty, co se na našem blahu budou podílet a ne ty,bezpáteřní přisluhovače,které nám tady bude někdo předhazovat.
    • Jako bych to psal já, i s tím okradeným důchodem, celý život jsem makal, nikdy mi stát nepomohl, spíše mi škodil, po 62 roce jsem přišel o práci a rozhodnul se jít ne na pracák, ale do důchodu. Stát se mi za mou práci odměnil tím, že mi ořezal důchod. Děkuji ti republiko.
  • Lidé pracují aby mohli žít, aby měli na důchod, na léčení v nemoci, na výchovu svých dětí. Nyní Sobotkovi a dalším nestačí, že příživničí na pracujícím obyvatelstvu o jehož blaho by se měli starat ale opak je pravdou a tak živí lidi kteří o naši zemi nezasloužili a to co našiim lidem patří rozdává horem dolem. Tato vláda škodí naši zemi, našim lidem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit