Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak se tu bavíte o tom sprchovém koutě, tak já když jsem dělal sprchu, tak jsem sehnal i velmi super hydroizolaci, se kterou se opravdu velmi dobře pracuje https://www.1122.cz/stavebni-chemie/1631-aquastop-sterkova-jednoslozkova-hydroizolace-vodou-reditelna.html ideální právě pod sprchový kout. Udělá ucelenou vrstvu, která nepropustí vůbec nic. 


  • My se
    doma snažíme šetřit vodou co nejvíc a to nás tak nějak i nakoplo k tomu, aby
    se vana vyměnila za sprchový kout. Vím, že i ve vaně se dá sprchovat, ale to
    není moc komfortní a většinou to svádí k tomu si vanu napustit. Chceme s
    manželkou udělat sprchu, která by byla do úrovně podlahy. Potřebuji to dělat
    sám, abych to udělal za co nejlepší cenu. Jak se řeší odpad a dno u takové
    sprchy?


    • Také
      jsem to dělal svépomocí, a jestli mohu radit, tak rozhodně se nesnažte nějak
      dělat dno sám a dejte tam normálně sprchovou vaničku, která je určená do
      úrovně podlahy. Je to pak jednoduché na napojení.


      • Jak si
        mám představit sprchovou vaničku do úrovně podlahy? To je něco extra
        plochého? 

  • troooujle

    Velmi zajímavý článek a také zajímavé téma. Já se snažím vodou neplýtvat a třeba když jsou velká sucha, místo zalévání zahrady vodou z hadice, mám vytvořený zavlažovací systém. Je to skvělý systém k zavlažení celé zahrady a velmi praktický. Vše mám z https://www.zavlazovaci-systemy.net/eshop/ a mohu tento eshop jen doporučit. Mrkněte.

  • jak se dá spotřebovat voda? copak se někam mimo naši planetu ztrácí??? Bu´d otočím kohoutkem a voda proteče z řeky čističkou přes moje umyvadlo do stoky kde zas přes čističku odpadních vod se do té řeky vrací... (pokud jsem do ní nenachcal tak čistčí než v té řece byla), nebo jen proteče tou řekou.... ať tak či tak vyplýtvat snad ani nejde leda, že bych ji raketou vystřelil někam do vesmíru. jasně můžu ji znečistit to ovšem vyřeší čistička .

    prostě TYPICKÁ POPLAŠNÁ ZPRÁVA!!!!
  • proč je tu zase 14 dní starý článek ? *4*
    • Páč-opakování je matkou moudrosti. A peníze plynou...
  • Pokud vodu u nás prodává zahraniční nájemce,pak je těžké chtít po státu, potažmo EU dotace na opravy vodovodní sítě.
    • bohužel vodovodní sítě s prodavačem vody nemají nic společného o ty se stará město z našich daní prodavač vody jen kasíruje vodné a trubky si oprav za své...
  • Správně. A zavést progresivní cenu pitné vody dle spotřeby. A pro ony majitele bazénů a ostatních velkospotřebitelů třeba i stonásobnou. Aby se jim vyplatilo si vodu dovézt a upravit.
  • No a kde se má voda zadržovat když kdejaký podnikatel vykácel svůj les a prodal ho do Německa?
    • Výměra lesů v ČR je 2 655 tis. hektarů, z toho vyplývá, že lesnatost naší země je 33,8 %.
      Výměra lesů se neustále zvyšuje. Pro srovnání – v roce 2000 byla 2 637 tis. ha. Průměrně pak na jednoho obyvatele V ČR připadá cca 0,26 hektaru lesa.
      Lesnatostí se ČR řadí na 12. místo v Evropě za Finsko (73,9 %), Estonsko (53,9 %), Portugalsko (41,3 %) nebo Slovensko (40,1 %). Lesy pokrývají 42 % rozlohy zemí Evropské unie a jejich výměra stále roste.
  • Čím více lidé vodu šetří, tím je voda dražší. Gauneři se na vodě napakovali a chtějí si dál hrabat.
  • Já mám vodu ve své studni zadarmo, a ať čerpám co čerpám, třeba 50 m3 denně, pořád je plná a "bezedná" *2* *2* *14* *14* *4* *4* *1*
    • Tak to tady nevyřvávej nebo ti nařídí Babiš pokladnu a zdaní.Pusobíš na mě s IQ tykev.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit