Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Studijní podivnosti na plzeňských právech nutno datovat někdy od r. 1994, kdy zde začal studovat jistý Jan Ruml... a jeho "studium" si bez flaší alkahólu vyžahlých s examinátorem snad ani nedovedu představit. Po zkoušce museli být zmazají jak klokani...
  • Mohu potvrdit,že nejen Benda,Ruml,Vérešová a jim podobní.Ale i bezejmenní.Jeden takový bydlí u nás na sídlišti.A celá jeho rodinka,tedy matka,její druh a sestřička,je výkvět....Kupř.určují jak má člověk stát při nastupování do výtahu a jiné libůstky.... *1*
    • Pavouku, nechápeš že ti lidé při své inteligenci a vzdělání nic jiného dělat nemohou? Ale mohou být pravicovými politiky.
  • Nechte Bendu na pokoji neboť jak jsem zjistila , stává se z něho trvalá součást "Událostí..." na ČT24.Díky svým vědomostem, získaným raketovým studiem v Plzni již neváhá poučovat i mnohé renomované právníky!Občas je to ale taková sranda, že má jeden dojem, že sleduje jakýsi předpůlnoční kabaret!Navrhovala bych pro něj pracovní název "Bendašou" a určitě by se na ČT zvýšila sledovanost!
  • Po 1,5 roce nejistot se studenti konečně dočkali rozhodnutí a bude klid na studium - ale chudáky študáky stejně lituju. Pokud se nedají na politiku, nevím, kdo je zaměstná.
  • Vzdělání tohoto typu přestává mít smysl. Na plzeňský právech vystuduje za 3 měsíce i blb.
  • Včera jsem sledoval v Událostech a komentářích na ČT24 již asi jejich kmenového diskutujícího jinak to jednoho z plzeňských právnických rychlokvašek Bendu.Po jeho výkonu je evidentní, že by jej mohl angažovat jako klauna cirkus Berousek.Jinak se upřímně divím redaktorům ČT, že jsou tak vytrvalí v prezentaci poslance, který v interpretaci pana Zemana dosahuje v myšlení hodnoty nejméně 5 ti Igorů!Kdo četl "Jak jsem se mýlil...",tak určitě pochopí o co jde!
  • jo jo, bude potřeba víc Bendů a lidí podobných kvalit, aby šlo naše právo pod kytičky... Co se divit.
  • Proslýchá se, že jedním z hlavních důvodů akreditace je, že poslanec Benda se rozhodl habilitovat se v Plzni na docenta.Má tak někdo kliku!
  • ...to zase přibude "(de)geniů" typu Benda ml. Fuj!
  • To bude advokátů a podobné verbeže s diplomem získaným během 7 až 14 dnů..... *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit