Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už se připravuje Uvítací vajíčkový výbor.Vyslance země Sovětů je třeba náležitě přivítat.Třeba takový JUDR Vyvadil se už nemůže dočkat.Připraveny jsou uvítací projevy a rudé fangle.Jen aby milého staříka lid nevykopal za vámi stateční vlčci.My tady máme navíc na vlky červenou Karkulku.A to je panečku nářez!
  • Mávat jim budou jenom vlastizrádci.
    Slušný člověk Putinovce podpořit nemůže.
    • Slušný člověk = kolaborant, jako za Protektorátu I. Teď máme Protektorát II. *1*
      • Kdyby byla v EU totalita tak na ni nemůžeš veřejně nadávat.
        Zase v tom máš pořádný zmatek. *5*

        Byl jsi na Simonku strašně zlý. Chudinka malá strašně plakala víš.
        Ale když ji poprosíš za prominutí a napíšeš ji něco hezkého možná ti odpustí.
        • Pussy Simonka v tom má pěknej hokej. Protektorát I. byl Bohmen und Mahren, nikoliv ta tvoje pořád dokola omílaná totalita. Ostatně za komančů se zcela veřejně nadávalo hlavně v hospodách, ale i jinde. Není všechno pravda, co ti nahučeli do vzduchoprázdna mezi ušima na zvláštní škole, milá pussy. Čau souško. *1*
          • Pro tebe jsem mladá vzdělaná krásná slečna. *16* *16* *16*

            Nadávalo se po hospodách ale veřejně se nadávat nemohlo. Tak se pozná totalita.
            Měla jsem tři učitele a každý z nich ti potvrdí že jsem byla moc šikovná. *5*
            • Jsem svobodná ale rusofil jako ty je zcela bez šance. *15* *15* *15*
            • No jooo, Simonko, já ti věřím, že jsi už od šesti móóóc šikovná v horizontální poloze a zvládáš bravůůůrně všechny techniky od té doby, co sis v osmi vzala Deža. Ale víš, škola je o něčem jiném. Tím se však nevzrušuj a pokračuj dál v tom, co děláš. Jenom se nemontuj do věcí, kterým nerozumíš, protože to nemá cenu, jsi pak za pussy a ještě i něco horšího. *1*
  • já se na jejich průjezd těším, naši "demokraté" budou běsnit, naši motorkáři po nich budou plivat, ale oni, jako správní vlci, půjdou za svým, držím jim palce, Rusové se ničeho neleknou...
  • Budí všeobecné veselí.Rusák tady není vítán nikdy.Jen ten z Hradu fičí žehlit do země sovětů co na ni právem tady všichni kydají.A právem.V r2015 nelze beztresntně zabírat cizí ůzemí a tvářit se jako nic.Už aby se postavila na kraji Slovenska ochranná zídka.
  • Tak ta rusácká pakáž si nedá pokoj, ano???
    Tak ať to zkusí a zažijí to co ještě nikde - rusáky tu prostě nechceme. A kor ne příznivce kremelského bolševického imperátora - KGB skřeta putina.
    Zahnat zpět do ruské stepy, nic jiného si rusák nezaslouží.
    • a já jo
  • A co kdyby Poláci uzavřeli hranici a ty vlky zahnali zpátky do stepi? *15*
  • jo proti nim jede hrdinný rek z Prahy do Moskvy který po cestě vše vypije,takže budou muset abstinovat,
    • Máte tam chyb- nejede rek ale rektál. *12*
      • to ja nemužu psat cenzor je na mě nabroušenej
  • Já bych taky bral,

    vlčí kožíšek :)
  • A tohle má taky šťávu. Zahájení sezóny v Moskvě 2014.
    http://yandex.ru/video/search?filmId=4Qaie4c-UXI&text=%D0%BD%D0%BE%D1%87%D0%BD%D1%8B%D0%B5%20%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BA%D0%B8&redircnt=1428799344.1
    S tímhle si policajti neporadííí. *1*
    • "pár" vhodně umístěých hřebů - no a je to. Tihle rusáčtí šm..di nemají naději. *6*
      • To je fakt dobrej nápad. Udělej to, nejlépe u svého baráku, kdyby jeli kolem. Pak máš zaručeno, že celá ta armáda se zastaví a budeš ji mít celej den kolem sebe. Užij si to. *1* *1*
    • dobrý,ale jako u nas pulka zbohatlíků,a více moto,
      skoro sama ruska vlajka posazena na moto či autě z prokleteho zapadu s vyjímkou těch dvou nakladačků a sanitky UAZ.
      • No nevím, s těmi zbohatlíky to asi bude dost vedle. Ale každého věc, jaký názor si udělá.
  • Ale Noční vlci to není tady těch pár chlápků z fotky v článku, je to taková malááá armáda. Tady takový malý video a trocha informací, ale jen pro ty, kdo umí trochu rusky, "hrdééé demokraty" to určitě nezajímááá, mají málo času, musí si totiž pořád přepírat gatě. *1* *1*
    http://www.nwrussia.info/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit