Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už někdo z Vás viděl aby nějaká komunistická propaganda pěla pravdu? Komunistická hesla za lepšími zítřky a dělník to odře. Jaké chcete miliardy, Čínské nudle v Čínské polívce. Co jsou to miliardy? Jenom barevný papírek, kterých Vám každá tiskárna natiskne kolik je potřeba, ale za tím stojí lidské utrpení.
    • Komunistické i ty rádoby demokratické.
      • Ale na čích rukou je krev? Toužíš po válce ? Hlupáku.
        • máš na mysli humanitární bombarďáky ? Nebo o čem meleš ? :-))) Článek byl o investicích, víš co to je ? :-)))
          • Nemůžu za to, že tady máš více Nicků a tak se ti to motá v hlavě. Já jsem jen odpověděl na téma Lžou všechny PROPAGANDY. Probuď se a pokud chceš mluvit k tématu, něco si nastuduj o Tvrdíkovi, ČNB, Zemanovi a pak si to dej do jedné lajny. Bohužel na to jsi asi krátký. A co se týče bombardování, tak to je i na mne silné téma a nedokážu fundovaně odpovědět. Zeptej se raději na to Jirky Šedivého a budeš mít v tom jasno.
            • odhadnul jsi mě naprosto přesně . Děkuji za rozbor a Tvoje dobré rady, piš častěji, od chytrého člověka si vždy rád něco poučného přečtu. . . :-)
  • Je přímo tragické, jak jsou ti novináři prodejní. Co to tady pořád píší za nesmysly? Kdo je sakra platí za ty výblitky? To se zase snaží za každou cenu kritizovat Zemana za jeho přijetí čínského prezidenta? Číňané nejsou blbci a britové s Čínou udržují čilý obchod, stejně jako nedávno francouzský prezident. Amíci se derou do Číny jak to jen jde. Kdyby s Čínou neobchodovali a neměli tam své firmy, byli by v prdeli se svou rozežraností. Jenom tak namátkou - dnes jsem byl v super hyper, v Albertu. A zase tam slyším neustále do oblbnutí tu reklamu na skvělé zboží AMERICKÉ ZNAČKY CHEROKEE. Nedá mi to a jdu se na to zboží podívat. Je tam sice etiketa Cherokee, ale zároveň je tam napsáno "made in China". A tady zase článek špinící Čínu. Pak se nedivím Miloši Zemanovi, když novináře označuje za prodejné dě.ky.
    • vanhorne
      "Pak se nedivím Miloši Zemanovi"
      Ja jsem posledne v Albertu koupil Becherovku, byl na ni sice obrazek Zemana, ale take napis"made in China".
    • Ty jsi byl vždycky blb a blbem zůstaneš...pořád dokola jako kafemlýnek.
    • Přesně tak. Já jsem byl dnes také v Albertu, pro olomoucké syrečky. A také na nich bylo napsáno Made in China.

      Čínu si špinit nedáme, tohle je naše země. Ať žije Zeman.
      • Ne moc vhodné přirovnání jako argument *8*
      • Proto ti tak smrdí z tlamy Sajmone.
  • Kecáte Mayová tam podepsala zakázky tak jako franc.prezident na prodej dopravních letadel,tak nelžete.
    • Sám kecáš, nákup Airbusů podepsali Číňané loni v červenci v Německu. Nebyla to zásluha ani Macrona ani Mayové. Tak nelži.
      • Ty jsi dobře vymastenej pekáč,Macron tam byl cca před 3mi měsíci!!!
        • vanhorne
          "Ty jsi dobře vymastenej pekáč"
          Ten deal je tak jisty, jako predpoved pocasi cca na 3 mesice.
          https://www.bloomberg.com/news/articles/2018-01-10/macron-says-china-will-finalize-order-for-184-airbus-planes-soon
          • ... tvá blbost se vymyká nejsmělejším představám o projevech nejdementnějších blbů :)))
        • Macron byl v Číně letos v lednu. Nákup Airbusů Číňané dohodli a podepsali v Německu.loni v červenci. Asi je to pro někoho složité na pochopení, kdyžtak zkus někoho požádat ať ti to vysvětlí.
  • jak zase napadnout prezidentovu čínskou misi.
  • Čiňani nejsou idioti narozdíl od evropanů, číňan naslibuje dosatne se k plánům/výrobnímu tajemství/technologii to zkopíruje a vyrobí u sebe za 1/10 nákladů a je jedno jestli je to elektronika auto dům... *1* *1* *1*
    • To je pravda. Číňani jsou komunisti a komunista je ten nejhorší ksindl. Komunista je horší než nacista. U nacistů se alespoň vědělo co se od nich dá čekat. Kdežto komunista je nevypočitatelný. *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • není se čemu divit. Ta britská sebranka šlechticů totiž není zvyklá makat...
  • Největší blbost EU bylo převést veškerou výrobu všeho do Číny.Bohužel i my jsme díky tomu rukojmí Číny.Partnersví musí být v ZO vyrovnané a ne jednokolejné.To není jen Anglie,ale celá EU.Obchod je vždy výměnnýa ne,že dovážím vše a vyvezu jenom zlomek.To pak někdo tratí.Hujeři toho či onoho se proberte.Jinak skončíme na banánech.
    • Dědo píšeš jako zprávy z TV moc často se na ně díváš a přitom nevylezeš s baráku.
    • To bylo jasné každému blbovi jako jsem já,jen ti študovani a mozci EU na to nepřišli?
      Spiše jim šlo o blahobyt svůj a jakterak se udržet co nejdéle na výsluní.
      Cina je tam kde je díky tupcum z EU. A s migranty v Evropě bude dílo dokonáno. Základem je zničit střední třídu,tak jak ji znicili v USA.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit