Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hned po převratu jsem říkal že to bude pěkná past pro hlupáky a je to tak, před r.89 jsme se měli božsky, všechno levné bydlení za pár korun, potraviny zdravé energie doslovně za pár haléřů, o Havlovi jsem pochybovyl hned zpočátku a nemýlil jsem se.Těm co jsem to říkal se mi smáli, takže nyní jsem jak se říká na koni.Jenže ta prasárna ještě neskončila a to je to nejhorší.
  • už to bylo neůnosné. žijeme si jak prasata v pšenici
  • Zase kecy. Co takhle naflákat držky?
  • Ten politický dobytek,který se po údajné revoluci prolhal k moci ,žene obyčejné lidi do bídy,Ještě sem začali tahat cizince a zatahli nás do EU.Vše co zde dvaadvacet roků vládlo,je zralé na co nejkrutější odporažení na katovských mučírnách.Za svévolné zbídačování a obelhávání lidí této země,je třeba politické lumpy, trestat co nejkrutěji.
  • A což takhle zkusit dělat mouku z řepky? Češi jsou zvyklí sežrat kdejakej sajrajt ,hlavně že je to levný .
  • Tož si ten chleba budeme péct sami, nooo....
    • Je pravda,že si můžeme péci chléb sami,ale to nic nemění na tom,že mouka bude drahá.
  • O to větší důvod se začít konečně starat opět o svoji soběstačnost a nenechat si odvážet naše peníze za dovážené odpadky ,kterým se nepochopitelně říká "potraviny" či dokonce "čerstvé potraviny" ven z této země a do cizích bank s tím, že to dokážeme daleko lépe a ke všemu bychom to měli doma na svém , se svými lidmi a peníze by nám zůstávali doma. Vždycky říkám , že nejlepší banka je ta vlastní a není proto důvod přednostně podporovat cizí lidí, když nám to doslova "leží doma u nohou". Nevěřím , že tu nejsou schopní lidé, kteří umí to co i jinde...Otázka je komu co jde do kapes, že vytvořil zákony a podmínky takové, že se takové zlodějiny na úkor této země dějí a vyplácí a naši lidé při tom nemají práci a doma nám všechno tím pádem leží v nesrovnatelně nevýhodných podmínkách oproti ostatním z venku...Sakra to už neumíme ani hrdě vyrobit vlastní mouku ?
    • Přesně tak!
  • alenkavavrova
    Napište Romanovi Smetanovi dopis -podporu do basy,kde sedí za nás, zbabělé:

    Roman Smetana, nar.6.ledna 1982, Soudní 988/1, 14057 Praha *16*
  • jděte do prdele, od té doby co tady vládne "demokracie" se jënom zdražuje, rozkrádá a zadlužuje stát.... *16* *16*
  • A kdo za to může? No přeci naše trojkoaliční vláda korupčníků, která se o nic nestará, krom svých kapes a kšeftů se státními zakázkami pro své obohacení. *12* *12* *12* *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit