Přejít na výpis diskuzí

Po zákazu zahalených tváří přichází další rána: Muslimové se nesmí modlit na pařížských ulicích

16.9.2011 18:34
5 příspěvků

Dnešní půlnocí začal v Paříži pro muslimy platit zákaz modliteb na ulicích. Radnice francouzské metropole se bude snažit přesvědčit věřící, kteří se modlí venku hlavně kvůli nedostatku místa v mešitách, aby využívali nově zřízené provizorní modlitebny. Píše o tom server BBC.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • no esli pa si utíraj zadky taky podle mahomeda to by moh bejt konec světa *1*
  • Že je tak, jak se to děje ve Francii, je vinou politiků a následně samotných občanů. Pokud jim to tak vyhovuje, prosím, ať je tam mají, ale jednou nad tím všichni zapláčí.
    • Jasně, samotných občanů.. Stejně jako je záležitostí nás, občanů ČR že tu máme tolik nepřizpůsobivých... Měl bys s tím něco dělat a ně jen kafrat... A občané mají dělat co, občasnkou válku? :)
  • Demokracie má své nedostatky a hle už je to tady místo vděčnosti že mohou žít v kultuře a blahu o kterou se nezasloužili dělají to stejné jak cikáni. Nechť jdou tam odkud přišli *16*
  • Asi jhe neco s nasi civilizaci spatne, kdyz skupina parazitu se muze rozhodnout zdevastovat jinou prosperujici spolecnost a ta se utoku nebrani... Pripomina to osud zivocisneho druhu "blboun nejapny"... *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit