Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravoslavní popi jsou narozdíl od katolických NORMÁLNÍ MUŽI. Mají ženy a děti!
  • Si myslím, že ty největší potírači homosexuality byli někdy někde v opilosti napíchnuti, jinak si takovou homofobii nedokážu vysvětlit.
    U nás v práci je jeden co smrdí jak prase, hadry pere jednou za měsíc a trenky používá snad na 4krát. Jednou říkal "By na mě šáhnul, tak ho zabiju" Musel jsem mu se smíchem vysvětlit, že by si o něj žádný homosexuál neopřel ani kolo. Čuměl jako puk *1*
    • jako puk. To jsme se zasmáli *1* *1* *1* *1*
  • Buzeranty mimo zakon-a je klid!
    • ty me provokujes -a to ti reknu na rovinu. budes toho litovat bo jo mum kamosa policajta.. ten te zrube jak malinu. budes becet jako male decko.
      • něco zateplené, by ses neposral,vemeno
  • buzerantu je jen 4% lidi( bych rekl ze 2x tolik). ja to nejsem. ale pro me
    to aby me volili to joooooooooooooooooooo!!!!! buzeranti moji mili!!!!!!!!!

    tak samo jestli se budu libit cernym obcanum. cigosi --volte meeeeeeeeeeee.
    a ted ---mam vas vsechny rad.....kapisto???
  • Bukvice jsou stejně nenormální,je to proti přírodě ať se jdou vycpat buzeranti !!!
    • Nenormální je nenávidět někoho za to, že je jiný než my !!!
      • Tak píchání do zadku chlapa mi moc normální nepřipadá! Pokud jsou ta homoho v a d a nenormální, tak je pošlete na léčení do uranových dolů, třeba je to přejde!
        • a p.´.chat ženský do z ..ti nevadí ?
          • Hele gáji, ženská je pravý protějšek chlapa, nevím co znamená ( do z..lí) ale pokud myslíš pochvu, nebo vagínu tak je to přirozené při rozmnožování! P íc h at někoho do zadku kudy se vylučují ho v n a, fuj humus týfus. Prasata!!! *16* *16* *16*
  • Takhle se milují bližní. Kdy už ti pánbíčkáři přestanou rozhodovat o životech druhých.
  • uz jste se nekdy zamysleli? jak aji tady na netu s vami mavaji??? houby vite! daji takove nenormani tema a ty ovcane mluuuv jak debiiiiil. a co to obnasi??? nevis?
    jen te odvedou od VECI co by te melo ZAJÍMAT!!!!!!!!
    a ty kecas a kecas --myslis jsi jaky jsi FRAJER!
    a normalne jsi propasl moznost se neco DOZVEDET!!!
    bacha na to!!
  • Nežli hezká ženská záda, raděj teplá p r d e l kamaráda. Silné kafe. Pořád budou otravovat.
  • Jak jsem vyrozuměl s článku, moderní metropole musí podporovat buzeranty, tak to pěkně děkuji.
  • Buzny mají potřebu se předvádět jako v Praze,pod zaštitou Svobody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit