Přejít na výpis diskuzí

Pochod homosexuálů skončil rvačkou s pravoslavnými popy

17.5.2012 18:27
27 příspěvků

Vzácný pokus o uspořádání pochodu homosexuálů a lesbiček v gruzínské metropoli Tbilisi se dnes zvrhnul ve rvačku s pravoslavnými popy a jejich věrnými, kteří už předem akci známou ve světě pod názvem Gay Pride ostře odsoudili. Podle agentury AFP policie zadržela tři lidi, kteří se do potyčky zapletli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pravoslavní popi jsou narozdíl od katolických NORMÁLNÍ MUŽI. Mají ženy a děti!
  • Si myslím, že ty největší potírači homosexuality byli někdy někde v opilosti napíchnuti, jinak si takovou homofobii nedokážu vysvětlit.
    U nás v práci je jeden co smrdí jak prase, hadry pere jednou za měsíc a trenky používá snad na 4krát. Jednou říkal "By na mě šáhnul, tak ho zabiju" Musel jsem mu se smíchem vysvětlit, že by si o něj žádný homosexuál neopřel ani kolo. Čuměl jako puk *1*
    • jako puk. To jsme se zasmáli *1* *1* *1* *1*
  • Buzeranty mimo zakon-a je klid!
    • ty me provokujes -a to ti reknu na rovinu. budes toho litovat bo jo mum kamosa policajta.. ten te zrube jak malinu. budes becet jako male decko.
      • něco zateplené, by ses neposral,vemeno
  • buzerantu je jen 4% lidi( bych rekl ze 2x tolik). ja to nejsem. ale pro me
    to aby me volili to joooooooooooooooooooo!!!!! buzeranti moji mili!!!!!!!!!

tak samo jestli se budu libit cernym obcanum. cigosi --volte meeeeeeeeeeee.
    a ted ---mam vas vsechny rad.....kapisto???
  • Bukvice jsou stejně nenormální,je to proti přírodě ať se jdou vycpat buzeranti !!!
    • Nenormální je nenávidět někoho za to, že je jiný než my !!!
      • Tak píchání do zadku chlapa mi moc normální nepřipadá! Pokud jsou ta homoho v a d a nenormální, tak je pošlete na léčení do uranových dolů, třeba je to přejde!
        • a p.´.chat ženský do z ..ti nevadí ?
          • Hele gáji, ženská je pravý protějšek chlapa, nevím co znamená ( do z..lí) ale pokud myslíš pochvu, nebo vagínu tak je to přirozené při rozmnožování! P íc h at někoho do zadku kudy se vylučují ho v n a, fuj humus týfus. Prasata!!! *16* *16* *16*
  • Takhle se milují bližní. Kdy už ti pánbíčkáři přestanou rozhodovat o životech druhých.
  • uz jste se nekdy zamysleli? jak aji tady na netu s vami mavaji??? houby vite! daji takove nenormani tema a ty ovcane mluuuv jak debiiiiil. a co to obnasi??? nevis?
    jen te odvedou od VECI co by te melo ZAJÍMAT!!!!!!!!
    a ty kecas a kecas --myslis jsi jaky jsi FRAJER!
    a normalne jsi propasl moznost se neco DOZVEDET!!!
    bacha na to!!
  • Nežli hezká ženská záda, raděj teplá p r d e l kamaráda. Silné kafe. Pořád budou otravovat.
  • Jak jsem vyrozuměl s článku, moderní metropole musí podporovat buzeranty, tak to pěkně děkuji.
  • Buzny mají potřebu se předvádět jako v Praze,pod zaštitou Svobody.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit