Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ČSSD právě předvádí svůj charakter - a to důvod, proč ztratila hlasy. Státotvornost jde stranou, důležitější jsou vnitřní půtky a boj o koryta. Čím se pak liší od profláklé ODS? Bude vůbec vládnout s rozumem? Nebudou to zase 4 roky předvolebních keců a výmluv na druhé? Jsou vůbec schopni postavit rozumnou vládu, znalou, pracovitou a s ideou pomoci zemi a ne jen uplácet voliče procentíky důchodu a soc. dávek? Nikdy moc na víc neměli a proto jsem je nevolil. Dnes se tak jako tak pravice s levicí slévá dohromady, situace už takovou polarizaci jako dřív neumožňuje. Teď jde o to dokázat víc, tvořit pro budoucnost. Mnoho politiků si ale pod tím dokáže představit jen své osobní cíle a na víc ani nemají.
  • Prostí lidé volí miliardáře Babiše a věří, že jim pomůže.Opravdu asi myšlení bolí a děsí mě, jak lehce se nechají lidé přesvědčit téměř o čemkoliv.
  • Bakal si koupil trojkolku a Babiš média a všechny strany v české republice.
  • Ty elitní lidi bych chtěl v vidět.
  • V této zemi se tak lumpové přemnožili,že už by je bylo třeba na katovských mučírnách začít odporážet.Hned by se zvýšila zaměstnanost národa.Současné volby ukázali,že obyčejný český blb je pořád tím starým českým blbem.Takže s novými lumpy ve Sněmovně bude cesta ke státnímu bankrotu pokračovat.
    • Předpokládám určitě správně, že rudooranžové bestie je nejvyšší čas začít hubit jako potkany, než se nám tu díky hradnímu demetnímu ožralci simulujícímu zranění usídlí pevněji než dosud.
  • Zase v mistrovství republiky ve lhaní,jinak zvané demokratické volby,tradičně exceloval obyčejný český blb.Sněmovna bude zase hlavně shromaždištěm politických lumpů nejhoršího ražení.Takže cesta ke státnímu bankrotu bude pokračovat.Hned ,když se po komunistech prolhali lumpové k moci měli jasný záměr Česko zaprodat cizákům.Díky troubovitosti obyčejného českého blba se jim uvedené dílo stále daří.Místo lumpy slibovaného kapitalistického ráje ,čeká Čechy odsun z prodlužené země ,do IH4zraele,k odporažení Araby.
  • A navic je tu nova znacka.HH.Je to hnuj Hrdlicka.To je ten statecny ODSak co rozdal do schranek takovou malovanku na Babise.Tezko rict zda pravdivou.Nicmene pokud ji rozdava takovy vyhlaseny spinavec za ODS tak je to jasne.Pokud spinavec od modrych za neco bojuje tak je to vzdy tunel.
  • Pečlivě jsem si přečetl bláboly jakéhosi korektora, opět se mi potvrdilo, že je to dutohlav s IQ tykve!!!!!!!!!!!!!
  • Tož tak to dopadne když dou češi volit.Se pos*ru,tady to už nikdo nedá dohromady !! *15*
    • jedine osvicenej monarcha s ryzim karakterem .. nekdo jako ja :-)))) (jinak 18% pro Babise a 12% pro STOP ?! nechapu ani ja, hlavne u toho Babise)
  • ... děkuji za všechna uznání velké popularity, třeba od neznámého hlupáka Dědkiše :)))
    • zhebni ludro
    • Necintej!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit