Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Necintej!
  • Tož tak to dopadne když dou češi volit.Se pos*ru,tady to už nikdo nedá dohromady !! *15*
  • ... tobě se smát nepotřebuje, blbečkové jako ty na něj budou makat sami jak o život :))))
  • ... děkuji za všechna uznání velké popularity, třeba od neznámého hlupáka Dědkiše :)))
  • Vypadá to, že tzv."Korektor" , englicky " Coorwector", byl o předešlých teplých dnech někde na lysohlávkách.
  • ... tvá se ani nenarodí, moulo :)))
  • ).(
  • ... tobě se nesmějí, smát se kryplům je neslušné, degene :)))
  • Kontrolní otázka: Tak proč tady vůbec lezeš a navíc aktivně kvákáš ty své blbosti, korektore ? Možná jsi na špatném místě, pro debílky je jiný web !!! Asi tě doma nejen málo řezali, ale taky nenaučili, že starším se neskáče do hovoru !
  • ... klídek, vačnatci :)))
  • ... snažíš se, ale zaostáváš o míle, čau, blbečku :)))
  • ... kvůli tobě se nepotřebuje zjevovat nikdo, jsi nudný, bez rozhledu a invence, bobo :)))
  • S tím nemám zásadní problém, ty zasloužilý blábolisto ...
  • Lepší nežli srážka s tebou - oposume !!!
  • ... nevysiluj se, směji se ti od srdce jak všichni na fotce dohromady zasraným socanům :)))
  • Naděje, tak ta prý umírá poslední ...
  • Mluv o sobě korektore ! Je dost, že ses zjevil, už jsem myslel, že ti doma zakázali internet pro demenci ... *9*
  • Hele Karl, úplně mimo terč ! Demokracii bych sem raději netahal, něco si o ní nastuduj, ať víš o čem to je. Sledoval jsem vystupování pana Babiše velmi pozorně, teď před volbami, ale už také mnohem dříve a nevolil jej - nemá bohužel moji důvěru. Tu stranu (KSČ, ať máme jasno) jsem opravdu 1x volil (1986) - ona totiž byla POVINNOST volit, jesti tedy vůbec víš, o čem je řeč (pozeptej se svých starších známých aj.) ! Český národ historicky (až na pár světlých výjimek), to jsou ovčánkové, dříve z donucení, dnes bohužel dobrovolně nebo z pohodlnosti (či dokonce blbosti ?). Špatně se to poslouchá, ale je to holá pravda. A POTOM se všichni hrozně diví, co se to děje ! Jakéhosi korektora na mě navytahuj, zamysli se raději nad svojí vlastní úrovní ...
  • ... srážka dvou primitivů, hurá do sebe, výkalové :)))
  • ... to je úplné ho*no ve srovnání se smíchem, který vyvolává tvá omezenost, balíku :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit