Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrá próza.
  • Co komouš, to blb!!!
  • Rath už mě vůbec nezajímá.Ať dostane to co si zaslouží a bude pokoj
  • Jen ubohy povl lize ruku, ktera ho okrada. Rath byl opakovane trestan a pachal zlociny od 90. let, kdy se mu podarilo se prolhat do verejneho zivota, kradl a skodil, kam kdy nestastnou nahodou prisel, a obelhaval lidi "lzi pouzivam kazdy den", jak verejne sam priznal. Jen opravdovy ubozak muze takoveho darebaka oslavovat...
  • Co asi tolik lidi na Rathovych lzich zajima? Je to obycejny zlocinec, jako kterykoli jiny, az na to, ze "lzi pouziva kazdy den", jak sam priznal.
    • Hele, špíno, nejsi ty "zcela náhodou" Pirátova matračka nebo nějak jinak do toho fízl-justičního svinstva zainteresovaná?! *3*
  • Hnusné divadlo stejně jak v parlamentě, Rád bych věděl kolik to stálo Kalouse, ODS a justiční mafii. Ubohost té to komedie je převeliká. Pan žalobce zřejmě chudý duchem,
    Protože jak mluvil spíše vypadalo, že řízen Kalouskem. Je nezbytné ho zařadit tam, kam patří - mezi zloděje a škůdce národa. Doufejme, že to samé postihne Kcharela, kterému musel dnes při hlasování v parlamentu soused zadržet ruku, aby nehlasoval naopak. Teprve nyní se začnou postupně objevovat lumpárny koaličních mafií. Je nezbytné, aby to zastihlo i justičnní mafii a státní žalobce, Protože ten Rathův mi připomíná žalobce z padesátých let
  • rath už rok a pul nesouložil, je to nula!!!! musí mrskat ubožák :-D
    • který má mozek jen na svého ču,,rá,,ka
      • a tvuj tata taky :-D
      • Právě že asi ne, spíš mu ten jeho růžový chcípáček úplně zarost v panděru z laciných piv... *6*
  • "Fronta na banány za bývalého režimu" tak to jsem nepoznal.Zato dnes je to zhnilé stejně jako samotný případ Dr.Ratha.V minulosti jsem nevěděl a neviděl politického vězně až nyní !
    • ... nepíše se "shnilé"?
      • Důsledně uplatnil změnu stavu?
        • Náctileté a pobertové názory jsou víte na co ? nedožijete se nejen důchodu,ale jsou a po celý čas budou otroci zahraničních korporací !
      • ano píše, bohemia faktor vychodil jen 4 třídy základky, omluvte ho prosím
  • To je úroveň.... *12*
  • ... nikoho to ani trochu nezajímá :)))
    • To nemáte pravdu.Kvuli tomu padla 101 koalice a prý se nesejde Obama s Putinem.Jó a rumuni museli koupit od USA třikrát předražený /tak zvaný létající rakve/.Holt všechno sovisí se vším!Taky Astronomové objevili nový velký asteroid, který minul Zemi v neděli ráno.
      • ... máš můj hlas :)))
        • Svůj hlas tlač do oslí zadnice, hováde, jen ten o něj možná stojí, hnido! *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit