Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo, řekl bych, že expert Koudelka má pravdu podle přísloví: zloděj křičí chyťte zloděje, či podle zákeřné demagogie fašisticko-bolševické zákeřnosti, licoměrnosti, podlosti a samoúčelné politické ideologie frajtrů u koryta moc...kde nerozhodují odborníci o svém řemesle, nýbrž straničtí sektáři ve prospěch své moci a koryta....
    Tedy expert asi tvrdí, že zákony si mají psáti ti co ovládají moc a to účelově podle sebe... nikoliv, aby jim do toho mluvili odborníci ve prospěch prosperity národa a vlasti...podle tvého tvrzení experte Koudelko se asi pereš o moc a zlodějnu a bojíš se poctivých odborníků, které tím nepřímo označuješ za gaunery a zloděje??...
    V dobře fungující demokracii se totiž ne-předpokládá, že vše ovládají jen gauneři, kteří vždy využijí koryto moci pro vlastní prospěch, což vlastně asi tvrdíš, experte...
    Vzorní hospodáři dobrých mravů - odborníci, totiž slouží podle svého svědomí a vědomí národu a vlasti...tedy nikoliv účelově a lobbisticky pro vlastní sektu...tomu se říká dobré mravy, experte Koudelko, které u tebe postrádám...jedině v totalitní diktaruře moci, totiž politici rozhodují a jsou experty na vše!!! Podle tebe by tedy např. hasiči, kdyby mohli, ukradli i vodu a podle toho by si napsali zákony??
    To už tady bylo, experte Koudelko....bolševici umučili anglické letce jakože imperialistické špiony a štváče...avšak ti položili životy za vlast jako vlastenci, víme experte Koudelko, bojovali a nelétali si zadarmo po nebi, jak ty předpokládáš podle sebe??!!
    Podle tebe jsou tedy všichni podvodníci a zloději, kteří využijí situaci, když se naskytne???...asi podle přísloví: podle sebe soudím tebe, experte???....dle mého názoru....
  • taky to nevidím moc růžově a navíc už nefunguje odkaz z Tiscali na celý článek na Parlamentních listech, musel sem jít přímo na parlamentní listy a tam si to dočíst.
  • No, základ má dobrý, Diag Human... tam se jedná o 10 miliard,které zaplatíme:-)))Lesy ČR, tam se také jednalo o miliardy:-)))atd.:-)))Nehovořím už i o tom, že je to ODS-ák jako řemen:-)))A já o nich hovořím, že jsou to spolek prolezlý kmotry,lobisty,zloději,odklaněči,podvodníky,tuneláři a další havětí potřebnou pro existenci této nereformovatelné, ale demokratické:-)))))))))))))))))))))))strany:-))Zřejmě jen podle názvu:-))
  • Tak jsem přežil komunisty a jak tak koukám už se asi nedočkám toho konečně budou grázlové typu ODS TOp a další platit za své lumpárny .Zatím platím jenom já .Jak dlouho to můžu ještě vydržet.
  • De jim to dobře, klukům. Ten novej to uspořádání zpochybní od samého začátku a začne plodná diskuze a nakonec to dopadne tak, že Bradáčovou vlastně není kam dát, protože v tej novej podobě už pro ní není dolík, nějak se během té plodné diskuze vytratil. To mají připravený už teď. Je to banda grázlů . Skutečně jen drakonické řešení je jediná možná cesta.
    • a jaký řešení?
  • ... poslušný moravský synek ... z něj musí mít Nečas radost ... ale volební preference tím ODS ztratí a z toho mám radost zase já ...
    • ... neztratí víc než ztratili a ještě ztratí tví srááči :))))
    • ... nejsi sám *1* *1* *1*
      • ... jste dva :)))))))))))))))))))))
  • No, základ má dobrý, Diag Human... tam se jednalo o 10 miliard,které zaplatíme:-)))Lesy ČR, tam se také jednalo o miliardy taktéž:-)))atd.:-)))Nehovořím už i o tom, že je to ODS-ák jako řemen:-)))A já o nich hovořím, že jsou to spolek prolezlý kmotry,lobisty,zloději,odklaněči,podvodníky,tuneláři ,mafiány a další havětí potřebnou pro existenci této nereformovatelné, ale demokratické:-)))))))))))))))))))))))strany:-))Zřejmě jen podle názvu:-))
    • Tak to máš pravdu...Do vězení s něma se všema a ještě jim zabavit ten majetek na který si vydělali tím, že rozkradli půlku republiky

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit