Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aktualně.cz, Martin Krepindl 22.7.2021:

    "75% vakcín proti virusu 2019 CoViD skončilo v "pouhých" 10 zemích

     V "nízkopříjmových" zemích dostalo alespoň první dávku pouhé 1% 

    lidí v porovnání s víc než 40 - 50 % v zemích s vysokým příjmem," 

    prohlásil šéf WHO, pan Tedros Adhanom Ghebreyesus. 

    • To už tak bývá se vším za co se musí platit.

  • jk-venus

    Jak fungují protilátky a jak dlouho vydrží - imunologové Zuzana Krátká a Jiří Šinkora (youtube)

    https://www.mc-praha.cz/mcp/aktuality/

    https://www.mc-praha.cz/mcp/sars-cov-2-mechanismy-imunitni-odpovedi-po-infekci-vakcinaci/

  • KIMCID

    kecy

  • Je hezké jak ti imunologové mluví o kolektivní imunitě a jak nás různé spoty v televizi se známými osobnostmi přesvědčují , že pokud chceme nad koronavirem zvítězit a zatočit s ním tak se máme dát všichni očkovat. A tady je ten velký rozpor dle mého názoru. Vždyť už název článku KOLEKTIVNÍ IMUNITA je nesmysl tak jak je to podáno. Pokud jsem vůči něčemu imunní (tak jsem vůči tomu netečný). Ale jak se ukazuje tak i přes veškeré očkování se virus dál šíří, i naočkovaní se můžou nakazit a jsou dál infekční atd. Takže všechny tyhle agitky a velkohubé projevy odborníků v televizi jsou na objednávku a mají jen podpořit něco co ani nefunguje tak jak sami tvrdí.

    Tudíž postupné tlačení lidí do očkovaní přes různé zákazy či budoucí nutnost i hradit testy a bůhví co ještě přijde je dle mne nefér. Ještě bych to pochopil, kdyby očkování zabraňovalo šíření viru a tudíž by se moje snaha neočkovat se dala považovat za projev společenské nezodpovědnosti a proto by na mne mohli být uplatňovány jisté restrikce. Ale znovu opakuji, očkování nebrání šíření viru, pouze možná v případě nakažení způsobí hladší průběh, ale to už je každého věc jak chce nebo nechce hazardovat se svým zdravím.

    • Pobavil jste mě vašimi názory.🙂

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit