Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V našem státě šíří nenávist a to už od počátku volebního období,hlavně dva darmožrouti
    a to alkoholik Kalousek se svými soukmenovci s TOP09 a jeho sekundant Fiala z ODS.
    Jenomže je velmi pravděpodobné,že oboum zbývá už jen pár týdnů a oba i se svýma partajema vyklidí svá "teplá hnízdečka" ve Sněmovně.Všichni slušní občané na ten okamžik
    netrpělivě čekaji.
    • soudruhu BTW, tvoje ženské nicky jsou pravděpodobně důsledkem tvé potlačované homosexuality *3*
      • ... já ráda mužské nicky, vždyť jsem Simča!
    • horší je alkoholik Becherovič a jeho spojenec fašista Bureš
      • ... si dokonalý blbec, se kterým se nikdo nebaví, tedy jenom srovnatelný blbec :)))
  • Já jsem zaměstnanec a jsem pro eet ať je pořádek. Když musim platit superhrubou mzdu tak ať drobní podnikatelé platí daně. Dobře vím jak to chodí. Kde není eet tak se daně nepřiznávají. Chodil jsem u nás do hospody a účtenku načmáral číšník na kus papíru bez kopie nebo u holiče se střihalo bez účtenky a někde zboží bez účtenky rovnou nabízely atd. Tak si nechte vaše žaloby. Tyhle žalobci budou moc po volbách tak akorát bezmocně bouchat pěstičkama do země a to je ten lepší případ, protože jestli se na české politické vychcánky *12* naštve kvůli aktivitám proti Andreji Babišovi také Pán Bůh tak skončíte nabojišti protože všichni američané chrání Polsko a ruskou armádu na vašem území zastaví Němci.
    • Já si od zavedení EET vozím holiče domů a ještě pozvu kamarády a holič nás ostříhá doma. Ty jsi zaměstnanec protože by jsi se sám neuživil. Mně je úplně jedno zda dostanu nějakou účtenku, co děláš s účtenkou schováš si ji doma na horší časy, že ti ji třeba někdy Babiš proplatí? Babiš je populista, který nemá naprosto žádný přehled, proč lovecký salám s Babišovi firmy je pouze separát co se hodí akorát pro psy a to ty schvaluješ jeho podnikání, kterým ničí tvé zdraví a ještě tě okrádá. Proč Babiš svým prodavačkám a zaměstnancům platí minimální mzdu aby on sám se topil v miliardách to jsi ještě nezjistil? Jdi pracovat pro Babiše za nuznou mzdu a potom uvidíme jak budeš mluvit.
  • vanhorne
    Krátká diskuzní rukověť
    Redakce, k cemu ta rukovet je?
  • podali trestní oznámení ..., ale za sebe, ne za mě, já jsem jako podnikatel nikdy krást nepotřeboval
  • Ať si žalují stejně vyhraje volby :D
    • Taky se obávám, je zde dost gaunerů, kteří se s ním spolčí, aby si mohli taky nakrást a dost tupců neschopných postarat se sami o sebe. A pak budou po hospodách remcat, jak je na ně ten "babišismus" zlý.
      • Stejná otázka koho bys tam chtěl? Obhaj ho?
        • Já hlavně vím koho volit nebudu.
          To budou především komunisti, toho zla tady napáchali za své vlády víc než dost a jejich existence dokonce porušuje zákon o protiprávnosti komunistického režimu.
          A pak nebudu volit ÁNO, což ani není žádná strana s politickým programem, ale prý jakési "hnutí". V parlamentní demokracii kandidují poslanci za stranu s jistým programem a ne nějaké "hnutí" (mysli či čeho). Jedině co Babiš nabízí je to, že chce "řídit stát jako (svůj) podnik". A to je projev fašistického myšlení. A kam vede fašismus, ať už je hnědý, rudý (komunismus) nebo "babišoidní", to všichni soudní lidé vědí.
          Takže volit budu to nejmenší zlo. Co to bude, to se uvidí.
          • Tak s tím nelze souhlasit. Fašismus vede k pořádku, osobní odpovědnosti, hrdosti a úspěchu. Podívejte se, co dokázal Hitler za 15 let udělat ze zubožené země, která prohrála válku a zmítala se na pokraji občanské války (díky rudým). Jeďte do Berlína a navštivte bývalé letiště Tempelhof - tak vypadá dílo fašistů: ještě po 85letech fascinující. Předdruhoválečné Německo mělo nejlepší techniku, nejrozvinutější průmysl, nejskvělejší kulturu... skvělou kinematografii - proto jsou filmy Leni Riefestahlové, jako je "Triumf vůle", dodneška v trezoru - aby náhodou někoho neinspirovaly. Bolševismus založený na tom, postavit do vedení neschopné, vedl jen k úpadku, destrukci, nihilismu a bídě pro všechny. A to, co dělá Babiš, to je jen obyčejná zlodějna, proti které hubou bojuje a sám ji provozuje v největším, nadnárodním měřítku. Je to jen velmi schopný parazit, nic jiného. S komunismem ani fašismem to nemá co dělat.
          • ... to nikoho nezajíma, blázne :)))
          • ... zase si dělám kozy a vy mi to věříte, samo, že volím komunisty, jako máma s tátou, ti je volí celý život!
  • ... zklamu tě, kriple, už zde nejsem :)))
  • je mi celkem jedno. To je věc Čechů.....
    • všeci kradnú
      • Sajmone.......máš polehčující okolnost.....
        • ... 5 hlasů za 2 minuty, k tomu není potřeba nic dodávat, moulo :)))
          • tak už zase mečíš? Aspoň Sajmonovi není smutno samotnému. Vy dvojčata *15*
  • Ať žije Andrej! Další kecy jsou zbytečný
    • ANO on si žije, ale ty budeš stále jen ubohá troska o kterou by si Babiš neotřel ani psí lejno z boty a proto vyhrává, zaměřil se na závistivou lůzu od pásové výroby která dává vinu za své spackané životy živnostníkům, těch 32 % jeho voličů tomu odpovídá, ale věř mi, vy se lépe mít nebudete.
      • vanhorne
        "Babiš neotřel ani psí lejno z boty"
        Rozumne psi lejno by se mu na botu neprilepilo, jedine nejake sebevrazedne ktere ani nevi ci je.
        • Nerozumíš otázce?
          • vanhorne
            "Nerozumíš otázce?"
            Za prve neznam ty vase jmena co jsou zac, za druhe nemam volebni pravo, za treti volim MPs a PM doma.
            • Ty u vás v Mongolsku nemáš volební právo? To jsi teda pěknej tydýt!
            • Ale no tak Babiše přeci znáš? Tak proč na něj reaguješ?
              Buď jsi hloupí nebo se děláš hloupí?
      • vanhorne
        "a proto vyhrává,"
        V roce 1992 vystoupil Zeman jako poslanec ve Federálním shromáždění (v československém parlamentu) během debaty k zákonu o referendu. Poslance varoval před jeho důsledky i hloupostí (s)prostého lidu.
        "Třetina obyvatel této země je slabá duchem. Každý sedmý občan je debilní nebo dementní nebo alkoholik. Zhruba polovina obyvatel této země má podprůměrný intelekt," upozorňoval v debatě.
        Diky te vybrane polovine se takovy 'president" ocitl na hrade.A stejne polovine muze dekovat i soudruh Koblihar.Po 20ti letech by ta polovina mohla dnes tvorit ¾ obyvatelstva ktera zvolila to co zvolila a je odhodlana v tom vesele pokracovat.Zajimave, ze male a nerozumne decko se o horkou plotnu spali jen jednou.
        • koho bys tam rád ? Jména?
        • ... ty ses spálil tisíckrát, ale jsi pořád stejný blb, moulo :)))
      • ... napiš něco o svém zaměstnání, jazykové vybavenosti, domě, cestování a podobně, šašku :)))
        • bijče, bijče.. já tě žeru, ty jsi pořád stejné pako *15* , stejnak se tě ale zastanu až ti tu bude soudruh juraBTW zveřejňovat tvou adresu, za mě dobrý mistře *15*
          • ... protože až přide pan BTW, budu plakat bezmocí a budu muset odejít!
          • ... tak co, ve kterém vepříně vytíráš podlahu, ty neškodný balíku?
            • soudruhu BTW ? zase reikarnace ? *15*
          • ... blbečkové jako BTW a ty mě absolutně nezajímají, ty trapné vypatlo :)))
  • V civilizované zemi by něco takového jako je Bureš skončilo na hnojišti. A tady má tolik příznivců. Asi peče dobré koblihy.
    • ... tak to tedy sedí ohromně, když nejprimitivnější hlupák na netu blije o civilizované zemi :)))
  • *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit