Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Část zisku měla rozhodně věnovat na plastickou
    operaci ksichtu!
  • http://blisty.cz/art/71222.html
  • Jirát má ještě nějaké holuby v klobouku nebo v rukávu... Selektivní spravedlnost nic dobrého nepřinese. Nestandardní postupy vyšetřování, vazby, inkvizitorský přístup Jiráta už stejně veřejnost bude vnímat jako nedůvěryhodný postup. Rozsudek bude nevěrohodný, ať už bude jakýkoliv.
  • 17. listopad revisited
    Václav Havel je symbol mravní čistoty, humanitární obr, a prezident, kterého nám závidí celý svět. Svým mučednickým životem, kterého většinu prožil v komunistických kriminálech, se obětoval za svobodu pro nás všechny. Vy nevzdělané a bezvýznamné nuly mu nesaháte ani po okraje kalhot.
    .......
    • Souhlasím s tím co píšeš. A sám jsem zažil jak mi prostí Američané poté, co se dověděli ze které země pocházím, s hrdností sdělpvali, že znají jméno našeho presidenta Mr.Havel a že je to obdivuhodný a čestný muž. kterého si váží celý civilizovaný svět. A dokonce jsem pocit, že i na mě pohlížejí s jakýmisi uznáním, jaká to musí být skvělá země a jací lidé, kteří mají takového presidenta.
      Pokud jsi slušný a čestný člověk tak proč používáš můj nick a nezvolíš si nějaký vlastní?
    • 17. listopad revisited
      Václav Havel je symbol mravního úpadku, humanitární zlo, a prezident tajtrlík, na kterého se raději zapomene. Malou část svého života prožil v komunistických kriminálech jako celebrita s výsadami, o kterých se běžným vězňům ani nesnilo. Obětoval naši opravdovou svobodu pro prospěch svůj a svých kamarádů. A nevzdělaní hlupáci a havloidi ho pořád dokola opěvují.
      • Ty se vyjadřuješ jako typický komunista, který si neváží toho, že se vám dostalo odpuštění ("nejsme jako oni") za zničení naší země a za ty vaše zvěrstva, která jste páchali. A navíc kradeš nick. Taky jako typický komunista. ale možná ti křivdím a může z to tvá duševní nemoc.
        • Ty jsi typicky sentimentalni demagog neschopny jakyhokoliv racionalniho uvazovani. Porad se hrabes v minulosti, opakujes se jak kolovratek a kazdy kdo nesdili tvuj nazor je podle tebe bolsevik a komunista. Takhle zuzenej pohled na svet nema snad ani to prase temhle nekde v ohrade. Ale to je na rozdil od lidi jako ty aspon k necemu uzitecny *7* Nick jsi mi ukradl ty, ja jsem na ticali narozdil od tebe nekolik let zaregistrovanej, ty kaspare.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit