Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Proc se ty stare struktury znovuvraceji ? Vubec jim nevadi, jak se drive zachovaly , koryto je laka.
    • Jedna stará struktura sedí na Hradě...

      Bohužel při volbách lidé zapomněli, jaká to byla sviňa, která se nezměnila...
  • Některé názory Paroubka nejsou od věci ale jako politik už by rozhodně pracovat neměl vzhledem k minulosti.
  • To nestačí ta svoloč, kterou tam už máme? Ještě návrat nejvrchnějšího vrchního pingla?? Kdyby nám měl vládnout tenhle sexy mozek, tak emigruju!!!
  • ČSSD s Paroubkem? NIKDY!!!
  • Hmmm - tak to musí být ČSSD pěkně v hajzlu, když chce na pomoc sexy mozek...
  • správně mělo být "pohřběte Jirku zvaného Vajíčkový král". Není většího profesionálního špinavce než tady tento šotek dámských ložnic a prcíř. Jak šlo v Praze pěkně od huby jejda to se naháněly blondýnky a hanily se bývalé ženy. Nyní potápějícím se socanům i křivák Jura dobrý.
  • Tak soudruhu Hamáčku - jestli že jsem zvažoval, že to vaší partaji při podzimních volbám "hodím", neb jsem měl za to, že jste alespoň částečně přišli k rozumu - tak po tomto vašem výblitku - ani omylem.
  • Paroubek potřebuje další love,kdo to má?Tak za mě nikdy a dalších 200 lidí vyhozených zbytečně z práce a žádající vás o pomoc.První marťan Hamáček se odkopal.
  • Ještě by sem pozval bratrskou pomoc Marťanů. *6*
  • Plnou parou vzad.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit