Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tomasperny

    Což o to, vypadá to fakt zajímavě, ne že ne. Na druhou stranu ... k čemu to je? Nedáte na to ani ALU kola R15 a prostě nějaké slušné obutí. Dovedl bych si to představit jako nějaké vozítko v rámci velké firmy, abych nemusel chodit pěšky přes celou fabriku. Ale na daily ježdění? Tam tyhle koncepty podle mě nikdy neuspějí.

  • milacekpublika

    Jako budiž, ale dokud tohle auto neohodnotí databáze vozidel a motorizací, tak to pro mě není relevantní. Nedávno jsem jako novinář psal článek o Appla Car. Vlastně hodně zajímavý koncept, jednu dobu jsem tomu docela i fandil. Ale to, jak se to uchopilo a to, že si s tím vlastně nikdo nechce moc špinit ruce, zvlášť v téhle nejisté době, taky o něčem trochu vypovídá. ;-) 

  • Uz davno melo byt vymysleno lidem dostupne vozitko,na rodinny nakup,aby si nenicili pater.Nebyli by lide tak zavysli na kramech,kde je predrazeno o pul,co v marketech a neni v nem tak kvalitni zbozi,kolikrat na 14 hod.neni pecivo a zbytecne nakup zabere cas,nez se vse sezene,market cas setri,je vse pod 1 strechou...Starsim,i co spatne chodi a nedoudou dal,by nejake vozitko pomohlo,aby se mohli pohybovat venku a nebyli kvuli sve slabosti,nemoci jen doma...Na kolo se moc nakupu nevejde a je to risk,udrzet rovnovahu s taskami,i se z kola spatne slejza,neni-li se nohou kde oprit,rantl,vyvisenina,aby lide z kola nenaklaneli se tak na bol pri slezeni z nej...Naucila jsem se a ucim dal novemu,na pocitaci sama,svymi chybami se tim zdokonaluji,lip se chyby pamatuji,ale zklamalo me,ze vylezou nesmysli apod.,kdyz se chce clovek priucit novym informacim,neda se pocitaci tolik verit...Ale i tak je uzitecny a pomaha....
    • Jsi úplně mimo Emo.
      1.Co má společneho páteř s nakupovánim?
      2.V marketech je kvalitní zboží?
      3.No a co že ve 14h neni chleba?To chcípnem když ho tam nekoupíme?
      4.Starším lidem mají pomahat jejich děti.Je to snad jejich povinnost se postarat o svoje rodiče kteří již nejsou zcela zdrávy.
      5.Proč řešíš slejzání z kola?Buď na něm umim a jezdim na něm nebo na to nelezu.
      6.Neučí náhodou ten počítač tebe než ty od něj?
      Achjo.Lidi zamyslete se nad sebou trochu.
  • ostapkotab
    jezdi to dost rychle-do toho bych nevlezl-muj skvely pocitac je skvely,ALE obcas mu taky hrabne-radeji zvej a zdravej *1*
    • Pokud do toho dají android, nebo windows, je lepší se držet opodál. Co by s tím udělala modrá obrazovka, bůh vi )))
  • no řidiči z povolání by si měli začít hledat novou práci anebo pracák to jistí?
    • jojo meli by se naucit programovat a opravovat pocitacove systemy jinak brzo nebudou mit co delat *1* Ale fakt nevim co budou delat, az se ty auta budou nejenom sama ridit, ale i sama opravovat...
      • Jo a sama rozhodovat, kam se pojede ))))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit