Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jediný demokrat světa se už škvíří a chrchlá v pekle.
  • Každá víra je svinstvo... Je jedno, v co věříte, v Krista, v Kršnu, v Alláha nebo v Bubu z baobabu... Víra je vymytý mozek. Naprosto vymytý mozek, a to natolik, že pak lze už jen stěží o nějakém mozku hovořit :-)
    • A co víra v marx-leninismus, v komunismus, to není vymytý mozek?
      • Ale jistěže ano... A stejně tak i víra v demokracii, humanismus a podobné perverzity... Jedinými skutečnými měřítky reality jsou samice a žrádlo... :-D
        • No jak pro koho. Pro vyznavače marx-leninismu a komunismu určitě ano. Ale pro demokraty a humanisty to rozhodně nestačí.
  • Zato zcela nepohanské, "obohacující rituály "běženců"..v záp. Evropě o to stále více přežívají a stále více sílí i přes impotentní vliv "Bruselu"., který stále dokonce tvrdí., že je vše v pořádku a jedna "paní" ještě říká..my to zvládneme.."Ostblok" obecně., je v tomto a i v jiných věcech.,právě stále ještě "pohansky" jiný a to už tisíce let., vždy byl jiný a stále i bude jiný., což je možná i naděje a šance díky našim předkům., aby se sem zas až tolik "běženecká víra" i její vliv nedostala..Je to hlavně "západ", co by si měl dát tu svoji "víru", životní styl atd..do pořádku a pak se teprve starat o víru jiných !
    • Pohanské rituály rusu a litevcu jsou stejně aneb mají Vikingské kořeny.
  • I Hitler, můj učitel, zneužíval církev
    • bezregistrace
      nu a jak ty při zneužití se ti dostali až do dutiny lebeční a máš s toho trvalý následky ...
    • Církev se přidala k Hitlerovi sama *3*

      Jako vatikánský státní tajemník podepsal Eugenio Pacelli v roce 1933 dohodu s Hitlerem, která ochránila katolickou církev v Německu výměnou za její úplný odchod z politiky. Ukázalo se, že to byl osudový krok. Když se stal papežem Piem XII., neustále se vyhýbal odsouzení nacismu – přestože byl jedním z prvních předních evropských osobností které věděli, že se v Německu provádí „konečné řešení“, a přestože sběrné stanoviště italských židů se nacházelo u zdí Vatikánu, aby odtud byli odváženi do táborů smrti. To, že selhal v odsouzení nacismu, zejména pro svůj otevřený antisemitismus, patří mezi velké skandály válečného období
  • Proč jsou ti rusofilové a komouši takoví degene?
    Jsou rusofilové a komouši proto, že jsou degene?
    Nebo jsou degene proto, že to jsou rusofilové a komouši?
    *1* *2* *15*
    • tutove se narodis jako degene a pak ses bud komous rusak pravoslavnej nebo vsechno dohromady super degen je na svete *3* *14*
    • Koukám jak jsem tady rudokožce vydráždil, jsou jak hejno vyplašených brundibárů.
      *1* *2* *15*
      • Ano indián by se mohl urazit.
    • My rusofilové jsme chytří!
      • a ty jsi kdo?
    • To je opravdu velmi havloidní, čapisrale *4*
    • bezregistrace
      podle sebe soudíš koho ....
    • Od tebe to sedí, ty starej prďolo.
    • Tak že ty jsi rusofil? No to bych nečekala *3*
  • Z výpovědi Rudolfa Slánského:

    „Přišel jsem do dělnického hnutí jako člověk buržoazního původu. Můj otec byl zámožným vesnickým obchodníkem, vyrůstal jsem v prostředí obchodnické rodiny, což ovlivnilo moje osobní vlastnosti a můj charakter. Do komunistické strany jsem vstoupil v roce 1921... Přišel jsem tam s různými maloměšťáckými názory, kterých jsem se nezbavil. To vedlo k tomu, že jsem se nestal skutečným komunistou, že jsem jako komunista nejednal...“



    „V roce 1927, když v Moskvě vystoupil Zinověv a jiní trockisté, přiklonil jsem se k trockistickým názorům. V té době jsem byl krajským tajemníkem v Moravské Ostravě. Jednou byla na schůzi krajského výboru strany projednávána otázka vystoupení trockistů. Já jsem v debatě projevil trockistické názory...“

    „Zde (= při volbě Beneše prezidentem, 1935) jsem rovněž vystupoval tak, že jsem dezorientoval stranu... V době, kdy se uzavírala československo-sovětská smlouva, vzbuzoval jsem iluze o Benešovi, jako by to byl upřímný přítel Sovětského svazu, ač šlo o imperialistického agenta. Tím jsem ztížil boj proti reakci a fašismu, podlamoval akceschopnost strany...“
  • „Pod ryšavými vlasy těkají v masce vrásek zbabělé, záludné oči, které ve zlomku vteřiny zahlížejí do sálu. Jde zvolna, usedá na lavici obžalovaných a na chvíli se zdá, že je zkroušen. Nová maska, kterou si jen na okamžik přikryl svou jidášskou tvář. Jako přišlápnutý had, který se už nemůže vyprostit, ochotně začíná odpovídat na první otázky...

    Odhalením Slánského – tohoto arcilotra – a jeho protistátního spikleneckého centra byla naše země, naše vlast zachráněna od zkázy...“
    • hlupaňa která neví co píše. Jsi zralá na ústav. Tak už tam mazej!
      • víme sajmon, víme
  • Cákryš a co to jsou některé naše vánoční zvyky. Okamžitě všechny zakázat, vždyť jsou RUSKÉ. Tiscali zase byl převrat v redalci?
  • to není nic nového, že Rusové jsou pohani *1* *2* *15*
    • Všichni jsme Slované
      • Soudruhu zloději nicku, všichni ne. Předky obyvatel Zemí Koruny České jsou Keltové, Germáni, Frankové, Románi a těch slovanských genů máme málo, alespoň většina z nás. A to i když žvatláme slovanštinou. Jsou ovšem tací u nichž východostepní opičí geny převažují. Zřejmě se k nim také počítáš. *1* *2* *15*
        • bezregistrace
          no takto se projevuje jen něco co bylo vytaženo na světlo při čištění odpadních stok .... kam by se to zas mělo vrátit aby to neobtěžovalo zápachem
        • Zase lžeš? Patologický lhář, to už je diagnóza.
        • Tady je výsledek vzdělávání tupých nově samozvaných pseudoprofesorů. Podle tvé přezdívky nemáš ani původ homo sapiens, "alébrž" nějakého chápana.
        • Víme Sajmon, jsi smradlavá opice.
  • dle TISCALI multikulturismus s kýmkoliv a cokoliv třeba i ISLÁMEM či AFRONOMÁDEM, jen aby to nebylo s bratry SLOVANy

    dějiny a minulost slovanů JIM vadí, ale tohle je zřejmě BERE---
    http://euportal.parlamentnilisty.cz/Articles/15072-bude-vam-na-zvraceni-a-budete-mit-vazne-strach-toto-jsou-uprchlici-vasi-novi-sousedi-podivejte-se-sami.aspx,
    • Vždyť žádnou Slovanskou mynulost neznají a nesmí se na základě politiky MŠMT ČR ani o ní učit. Kde jste vy samozvaní havloidní profesůrkové co PLIVÁTE po českém etniku za cizí a bohužel i naše peníze. Plně podporuji presidenta ČR a polovinu vás je třeba vykopat, tedy hotntot-profesorů. Ti nikdy neměli s myšlenkou svobodného vysokého školství nikdy nic společného. JSOU povinování českému a moravskému etniku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit