Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak zase nic nového, jako každý rok, je to prostě obyčejná zlodějna podporovaná státem,!!!!
  • Nikam nejezdit,nic nekupovat.Tak se na ně musí.
    • Dělám to také tak. Kupuji pouze věci potřebné k životu, a na ostatní jim s.ru. Jsou to zloději. Stačí se podívat do letáků, o kolik je všechno levnější, ale ve skutečnosti je to dražší. A stát (tedy pravicoví politici) tyto sviňárny podporuje.
    • Dal jsem vám sice plus ale můj soused říká."Kalašnikova a ne ně!" Pro začátek já říkám stačí klacky a třeba pro postrašení nějakou tu defenestraci ale pod okna bych nechal navést trochu hnoje.
  • No jasně jak jinak - Mordechové
  • V únoru jsme v Itálii tankovali naftu běžně za 1,009 eur, tedy za nějakých 26 Kč, proč tedy tady stojí 35 Kč ? protože se jak stát tak prodejci potřebují napakovat a u pohonných hmot to mají jisté.
  • Nejen pohonné hmoty!Jsou jen výprodeje co nemohou prodat jinak ale se zdražuje všechno!
  • Zdražování je dáno světovým trhem nebo se naši kontraverzní podnikatelé potřebují napakovat?
    • Jasně, že se vlastníci čerpacích stanic potřebují napakovat a uzavírají mezi sebou kartelové dohody aby udrželi co největší ceny. Vymlouvají se přitom na daň, kterou z každého litru odvádějí státu, ale pokud by stát tuto daň snížil, tak cena by stejně zůstala stejná nebo by se snížila jen mírně. Je to tak dva roky zpět, co se jeden majitel čerpací stanice (myslím že to bylo někde na Jižní Moravě) postavil proti kartelu čerpadlářů a snížil ceny pohonných hmot o 6 korun na litr. Téměř všichni motoristé z okolí k němu začali jezdit, ale ne dlouho. Po několika dnech jeho pumpa záhadně vyhořela, kartel zřejmě zasáhl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit