Přejít na výpis diskuzí

Pokud Bakala nedorazí, obrátíme se na policii, hlásí šéf komise k OKD

13.8.2018 18:26
šar 6 příspěvků

Pokud se finančník Zdeněk Bakala nedostaví v úterý před sněmovní vyšetřovací komisi prověřující privatizaci těžební firmy OKD, komisi nezbude než požádat o součinnost policii. Řekl to předseda komise Lukáš Černohorský (Piráti). Bakala začátkem srpna prostřednictvím svého mediálního zástupce oznámil,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • S tim predvedeni tohohle " kristalovyho podnikatele " to bude asi jako s Kozenym , Krejcirem atd atd .. zastup nekonecny. 

  Na jedne strane " oficialni a neutuchajici " ehm  snaha dostat ho pred cesky soud . Ovsem na strane druhe otvor obavou stazeny , co kdyby se sem nahodou nektery z nich opravdu dostal a zacal zpivat jak ze to vlastne bylo !? To by bylo pro dost jeste aktivnich a zijicich radoby ceskych " politiku " dosti zle. takze s vydanim opatrne , snahu projevime , vice ale delat tak nejak nebudeme , radeji . 

  Nakonec , Svycari uz maji s ceskym pravnim povedomim zkusenosti vice nez duverne ...

  Ta particka hip hop z Mostecke uhelne , velkopodnikatel Pitr ... Tam polapen do CZ dopraven .. To je vsechno , dalsi dil se nekona. Vlastne kona. Svoje poctive nabyte jmeni si v Cechach spokojene uzivaji. Dokonce nekteri konverovali k budhismu , asi aby se jim lepe zazivalo .. 

 • KIMCID

  Jak to že už nesedí?

 • novičok......
 • Gauner Bakala,sponzor ODS a TOP09 se bojí Sněmovní komise,ale výmluvy mu už nepomůžou.Současné složení
  Sněmovny už není pro Bakalu tak "přátelské",jak tomu bylo v době,kdy "získal obrovský český majetek".

  • OKD přihrál Bakalovi Sobotka na příkaz Miloše Zemana a to přes varování M. Kalouska, který upozorňoval na nízkou cenu a na to, že byty jsou součástí OKD i když Sobotka tvrdil, opak, tak tady neplácejte a nelžete. Bakala je výtvor ČSSD, stejně jako Kellnera stvořil Václav Klaus a ten ho za to dodnes královsky sponzoruje.

 • Raději se obrať hned teď. Finančníci jsou asi u nás zákonem chráněni.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit