Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Klausi odstup jak to udělal německý president. Je to ta nejhorší vláda v dějinách republiky.Podívej se Kalousku na to jak to funguje u sousedů.Ti mají daleko větší skušenosti.ja se stydím že jsem český občan aže máme takovou vládu a presidenta.
  • Sakra to musí někdo bydlet přímo na hranicích,když se mu vyplatí jet si do SRN pro vejce při ceně 36kč.za litr.já mám doma slepičky ,králíky a kus zahrádky a polib mi prd..l Kalousku.Jo kdyby to tak šlo měsíc,nebo dva nic nekupovat,hned by ceny padaly dolu.Když,ale vidím v obchodech ty vrchovaté košíky žrádla,tak nevím proč si stěžujem.
  • Budou viset na stožárech a už to nebude dlouho trvat.
  • Zvýšením daně na pohonné hmoty, přišel stát jen vloni o cca 10 miliard. Zvýšením DPH na potraviny, se paradoxně opět výběr DPH absolutně sníží. Tyto ztráty si teď Kalos chce kompenzovat na důchodcích a zdaržením energií atd. Měli by si to politici ty ztráty v desítkách miliard jako škodu zaplatit ze svého. *6* *6* *16* *16* *7* *8* *13* *12*
  • Kalous je vůl.......í lidu zvolenej *2* *1* *6* *7* *16*
  • Komu není rady ........ !! Všichni jim to říkali, všichni to věděli, že vláda a stát neúměrným zdražováním jen ztratí, jen Ti naši papolitici to nechtějí slyšet. A blbnou dál a houšť. Kdo může nakupuje venku, tankuje venku. Projíždějící kamiony taky tankují mimo ČR. Vrážíme peníze do zlepšení chovu slepic a nyní vepřů a CO z toho? Díky tomu, že plníme nařízení EU - nejsme konkurence schopni a všechny okolní státy se jen smějí. Tohle přece nemůže už být zaslepenost, nebo náhoda. Někdo ty naše papolitiky platí za to, aby tady vyvolali revoluci! A sametová rozhodně nebude!! :(
    • naprosto stebou souhlasím,je třeba konečně jít opět do ulic.
      • Tak tady neseďte u počítače. Řeči nic nevyřeší. Máte příležitost. Dnes 15.3. v 17h ve všech velkých městech, po celé ČR se koná velká demostrace s hlavním heslem: "Stydím se za naši vládu i prezidenta. Žádám jejich odstoupení. Demonstrace se propaguje na sociál.sítích už od vyhlášení "Holešovské výzvy". Ozvučená auta jezdí po Praze, vydávají se tisíce letáků a oznaků, jen televize i soukromá dělá brouka. Žádná zmínka. není to divné?
  • Jako náhončí německých a polských obchodníků a jako náhončí volebních hlasů pro KSČ si opravdu český ministr financí zaslouží medaili. Jeho přisluhovači samozřejmě také.
  • Bydlíme za Prahou a po zvýšení DPH jezdíme pravidelně na velký nákup za čáru. I z benzinem je úspora znatelná
    • Uffe, muzes nam tady rozepsat ten tvuj velkej ekonomickej vyhodnej nakup, ale i s benzinem....?!!?!?!??!
  • se musí vykydat nabroušenými vidlemi, žádnej samet nebude!!! *10*
  • Odjakživa byla pohraniční výměna co je kde levnější jen již nejsou lapkové celníci zouvající občany z bot které byli u Honekra levné i s benzínem atd.
    Je však zajímavé že Kaufland jako německá firma u sebe doma se neodváží prodávat vejce za 6,-
    ale nám dodává další předražné zboží,neváží si daňových výhod o kterých ze našinci ani nezdá.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit