Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paradoxně se nyní stávají Maďarsko a Polsko předvoji demokracie v Evropě.
  • KIMCID
    Komunistická zrůda Občan vám to vysvětli po soudružsku. To on umí.
  • KIMCID
    Poláci ze středověku nevyšli ani před komunisty ani při komunistech. A teď se díky katolíkům rádi do středověku vrací.
  • Milí lidé, zkuste tvořit a dělat něco smysluplného pro ostatní...Zapomenete třeba pak na politiku a ideologie co nikomu nic dobrého nepřinesli. Jeden pro druhého. Nikoli jeden proti druhému podle hesla: Rozděl, poštvi proti sobě a panuj...
  • Polský návrat do středověku má jinou tvář než kočovných umělců, je to tvář bigotní nenávistné katolické ideologie.
    • "tvář bigotní nenávistné katolické ideologie"
      hlásající lásku k bližnímu ("miluj svého bližního jako sebe samého")
      byla nahrazena "láskyplnou" komunistickou ideologií, které se přičítá více jak 100 milionů mrtvých, zničená morálka, zotročení lidí, devastace staletí vytvářených hodnot.
      • KIMCID
        Až na to že všechno to zlo od katolíku převzali komunisti.

        Ale jinak dobrý pokus zastávat se středověkého myšlení.


        • Soudruh KIMCID zjevně moc nečte, ve škole mu to moc nešlo, ale na stranickém školení jistě exceloval. Možná dokonce vystudoval Vokovickou Sorbonnu.
          • KIMCID
            Bohužel nejsem soudruh na rozdíl od tebe(když jsi zviklej takhle oslovovat) A za druhé jak se chovala ve středověku katolická církev tak se chovali v novověku komunisti.

            A jako katolíci tak komunisté něco hlásali a něco jiného dělali.

            • Soudruhu KIMCIDe, já jsem nikdy nevstoupil do "rodné" strany a nebyl jsem soudruh, i když mě tak soudruzi oslovovali.
              Církev hlásala posmrtný ráj, kdežto komunisti hlásali ráj na zemi. A těch nejméně 100 milionů mrtvých, které komunisti brutálně umučili a poslali předčasně do ráje, toho církev ve středověku zdaleka nedosáhla.
              • KIMCID

                Reakce na příspěvek:

                Ano protože nemáš žádné seznamy ,ale myslím že si s komunisty nemají co vyčítat.Pogromy,hony na jinověrce,války o víru.

                A jsi soudruh pokud to oslovení používáš na lidi!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit