Přejít na výpis diskuzí

Polepšení jen naoko: Čína sype velké peníze do uhelných elektráren v zahraničí

18.12.2018 19:12
red 3 příspěvky

Čína čelila dlouhodobé kritice kvůli provozu svých uhelných elektráren, které značně přispívají k růstu emisí skleníkových plynů. Nyní ekologové tvrdí, že Čína podporuje desítky projektů těchto elektráren i daleko za svými hranicemi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z ekologického a ekonomického hlediska je nejškodlivější politika Merkelové, která nám po plném rozjezdu své koncepce zdraží elektřinu minimálně na desetinásobek a veškerou ornou půdu zaneřádí jedovatými solárními panely, jejichž cena likvidace bude daleko vyšší než cena výrobní. Pro nás je nejvýhodnější jádro, které merkelovští a rakouští propagandisté tvrdě odsuzují a tak všemožně se snaží sabotovat energetickou koncepci ČR. Ti samí merkelovští kritici ovšem bez uzardění přijímají naši el. energii z jádra za hubičku, tedy podstatně levnější, než kolik platí občan ČR v roli spotřebitele elektřiny. Eurohujerské dotace, sabotážní aktivity burzovních mafiánů a merkelovsko-eurohujerská politika jsou hlavními faktory zdražování elektřiny a ztěžování životního údělu občanů ČR, k čemuž vydatně napomáhají kolaboranti Bruselu a Berlína na naší domácí půdě.

  • V Katovicích USA A Čína horovali za podporu uhelných elektráren, takže asi tak!

  • Zatracená Čína, ať sype peníze kam chce a do čeho chce, vždycky je to agrese.

    Ať se na nás vykašlou a investují v Africe. Tam mají investice cenu, dlouhodobou návratnost a ekologové nekvičí. Docela se těm klukům čínským divím. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit