Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Doufám, že bude okamžitě deportován domů v železech. Svých kriminálníků zde máme již dost například ve vládě.
  • Pallo6
    Ať jde budovat svoji vlast,kde je psáno,že musí být pouze rybářem.Já když jsem přišel o práci,musel jsem se také rekvalifikovat.
  • Pallo6
    Když se polepšil,tak ať se třeba přeškolí na zedníka a jde budovat svoji vlast.
  • nadpis měl znít pověšený
  • Podle fotografií ze Somálska soudě, asi tam nemají problémy s masově rozšířenou obezitou... *1*
  • Mohamed měl veliké štěstí, že na moři nepotkal ruskou válečnou loď "Maršál Šapošnikov"...

    Její posádka na nějaké polepšení pirátů nikdy příliš nevěřila.
    • ty se snima nesserou
  • užívej života. Ve Francii je krásně. Kdyby jsi byl někde jinde dlouho by jsi nevyskakoval. Přišlo by to znenadání a zákeřně jak jste přicházeli vy na loďkách. A bez soucitu by tě zhasli. Jedině u frantíků jsi chráněný. Blbí jsou na to dost. Kdekoliv jinde by tě pěkně vyslechli a mnohde rovnou exemplárně zhasli. Jen tak. Mohamedánů je jak sr.ček. Nejsou spolehliví, nezapadnou a jsou jen na obtíž. Jo hochu je nová doba. Soucit nemá krom frantíků nikdo.
  • a tu o Smolíčkovi znáte?at si restartuje život tam, kde se narodil, tomu snad nevěří ani šéf Primátů..nebo snad jo?
  • Mohamed Mahamoud prolhaný čmoud

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit