Přejít na výpis diskuzí

Policejní zásah v Praze během muslimské bohoslužby byl přešlap, říkají Slováci

5.5.2014 10:58
Michal Polák 27 příspěvků

Slovenský list Sme označil zásah české policie v muslimské modlitebně v centru Prahy za přehnaný a špatně provedený. Policie při akci na konci dubna nepostupovala profesionálně, domnívá se deník. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • každá akce proti islámu na ochranu naší země není přešlap, ale nutnost, nám by tam uřezali hlavy hned při modlidbě
 • SME uz davno stratilo svoju objektivitu a nestrannost, preto ho aj vela ludi prestalo citat. Zial takto spoza vasich vychodnych hranic musim povedat, ze v ceskych mediach je ovela viac objektivity a informacneho obsahu ako v SK dennikoch.
 • Ať si smeracký redaktor Morvay píše o problémech na Slovensku a nestrká nos do věcí kterým nerozumí. Muslimy tady nikdo nechce a rozvracet náš národ islamem si nedáme.Je málo zla , které toto náboženství šíří. Tady veškerá shovívavost končí!!!
 • zabalit je do balicku a k nim pridat židy a černochy atd to už tady bylo za fašistu.jsme fašisti..
 • V tomto případě s policii naprosto souhlasím a ta demonstrace před MV měla být tvrdě rozehnána,protože se tady budou chovat slušně ,neboť to nebylo určitě povoleno ať táhnou.Nebudeme trpět a to hned ze začátku jako ve Francii,Německu či Anglii.Bohužel to by tento absurdistán měl mít autoritu a rozhodnost,aby si každý dal příště pozor jinak dostane přes hubu.A za každou stížnost výjezd pryč se zákazem trvale.
 • Jakej přešlap? zabalit do těch jejich koberečků a poslat tam odkud přitáhli... *16* *16*
 • SMEčáci vám hrablo co?Banda z Maďarska vám rajtuje po jihu země co nevidět se bude připojovat .... a hrdinové drží huby.Pak budete skučet a lísat se aby vám někdo píchnul.Tady tihle naši Batmani v bílem si koledujou.Provokují veřejnými modlidbami na ušmudlaných rohoškách.Ale on někdo přižene před jejich modlitebnu 2 pěkné kousky vepřového oblečené do muslimského.A to bude teprve sranda!To budou najednou dotčení.Pozdě kluci.Pozdě.Začali jste si sami.
 • Ty námitky opravdu nechápu. PČ konala podle zákona o policii. Pokud má někdo pocit, že byl zákon porušen, nechť podá trestní oznámení.
 • To znamená, že když já jako nevěřící budu zrovna slavit nebo obědvat tak policajti budou čekat za dveřmi až skončím. Před zákonem jsme si všichni rovní - alespoň oficiálně. Zákrok musí být veden ať obědvám nebo se modlím - pokud ne, tak jsou rovní a ronvnější.
 • Přešlap byl už to, povolit jim tady modlitebnu, a vůbec pobyt. Je snad nějaký křesťanský kostel v Rijádu, Medíně nebo Mekce???
  Bude třeba nového Prince Eugena! *2* *2* *2* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit