Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Velebnosti a on jim ten Kalousek utekl?
  • franot, užij si to ! *3*
    • franto...tam mělo být. pardon *7*
  • Titulek hezký , ale proč toho zloděje hledají tak daleko? CELÝ NÁROD VÍ ŽE JICH JE DALEKO VÍC A MAJÍTOHO NA SVĚDOMÍ DOLEKO VÍC. A stačí se rozhlédnout jen v parlamentu apod.
    • Mluv za sebe a ne za národ. Jestli vůbec víš co je to národ.
      Ano, stačí se rozhlédnout jen v parlamentu: KSČ(m), přímý pohrobek a pokračovatel zrůdné bandy KSČ, jejíž existence je v rozporu se zákonem a která hlásá komunismus a naplňuje tím skutkovou podstatu trestného činu, je v parlamentu místo v kriminále.
      • Tak konkrétně KSČM nikdy nic neukradla a ani nikomu neublížila myslím, že jste asi upadl
        • Když si zloděj, sadista a násilník z KSČ přidá do názvu "M" (Magoři) a začne se označovat KSČ(m), tak se z něho anděl nestane. Jestli někdo z nás dvou upadl, tak se obávám, že já to nejsem.
  • Byť je to obrlump, přesto si myslím, že je přehnané takto zveřejnit osobní údaje osoby. Nač máme zákon na ochranu osobních ůdajů. Je porušen zákon, bude to někdo řešit. Chytit odsoudit, ale toto.
    • Divný to názor. Takový oberlump svým činem ztratil právo na ochranu svého soukromí. Bojíš se snad taky, že by mohly být zveřejněny Tvé osobní údaje?
      • Dívám se na to z druhé strany věci, nyní se může kdokoliv vydávat za tohoto lumpa, včetně uvedení data narození samozřejmě mimo OČTŘ, chytráku.
        • ???
  • Když jsem viděl titulek tak jsem si myslel,že policie byla v parlamentu a v senátu a nevěděla kterého zloděje zatknout,protože tam bude snad každýnad půl miliardy!To Procházka je ještě břídil !
    • "...že policie byla v parlamentu a v senátu..."
      plácale, asi netušíš že
      parlament = poslanecká sněmovna + senát
    • Tak, tak. Čeští "zlodějové století " běhaj úplně někde jinde - a na svobodě......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit