Přejít na výpis diskuzí

Policie dopadla manželku provozovatele potopeného jihokorejského trajektu

21.6.2014 9:04
3 příspěvky

Policie dnes zatkla manželku majitele jihokorejské provozovatelské firmy trajektu Sewol, který se potopil letos v dubnu a na kterém zahynulo více než 300 lidí. Sám majitel a miliardář Ju Pjon-un je však stále na útěku. Jeho manželka byla zadržena na základě podezření z finančních machinací. Zatčen byl...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Máš to gayi tečko kozomrde naprosto marný, marný, marný, můžeš prdět jak chceš,,,.. *3* *3* *3* *3*
 • My ze začouzené, smogem sužované a černé jak uhel Ostravy, plné štiplavého kouře z hořících černých skládek a odporně páchnoucích, jedovatých ropných lagun to tvrdíme už pěkně dlouho, že za všechny průšvihy o kterých píše tiscali.cz můžou nenažraní a zcestní kapitalisté. Tahle lidská verbež kromě mamonu a zlodějin nevidí na tomto světě nic. Zajímá je jen nekřesťanský zisk a pokud je nepoctivý, pak se nad tím nijak nepozastavuji. Ty případy jsou si podobné jako vejce vejci... (výletní loď Costa Concordia, Titanic, ProMoPro, Blanka, a miliony dalších) - žádnou nezavinil dělník ale na všech se podepsali majitelé anebo jejich manažerové, kteří jsou bezpáteřnimi hyenami. Náš štajger vždycky říkal:"kurňa syncy mě se zdá, že co jsme si zavedli ten fašistický a antiobčanský kapitalismus, tak to s republikou jde zu grunt..."! A měl synek jako vždy absolutní recht...!
 • Někteří "pravověrní" posílají tzv komunisty do Severní Koreje. Ale jak je vidět tak Jižní Korea je taky pěkná líheň.(Možná, že se tam něteří jezdili "učit", tak jak Saša do USA - Jak financovat Promopro a hlavně sebe a soukmenovce).
  Nyní je to * * vysmáté a ještě rozdává moudrosti. Vzpomínám si jak Saša "plakal", že prý chce sloužit!!! Takže- buď zapomněl dodat písmenko, anebo neřekl za kolik "sloužit" bude.
  V první řadě pokud chci prospět společnosti, neptám se na výdělek a dělám užitečné věci.
  On to vzal jako rito! A takových byly mraky pod vedením Všeználka Klause a jeho zcestných
  doktrín. *12* *12* *12*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit