Přejít na výpis diskuzí

Policie dopadla zloděje, který přejel majitele dodávky z Velvar

31.5.2012 10:25
7 příspěvků

Policisté podle informací zadrželi podezřelého, který ve středu ve Velvarech ukradl dodávku, přejel jejího majitele a kradeným autem ujel. Majitel vozu na následky zranění zemřel. Policisté modrý automobil Ford Transit našli ve středu odpoledne mezi Novými a Starými Ouholicemi na Mělnicku, pouze několik...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dostane: polehčující okolnost - podle vzoru Janoušek !
  • Dosmrtné galeje, kde za svoje počínání bude dřít každý den s úkolem, že bude takto získanými penězi živit tu rodinu co jim vzal manžela a táty...Druhým toto musí být jasným signálem, že lidský život má daleko větší cenu než peníze a mejetek, které dnes vládnou všemu a proto si každý takový "krypl a bezmozek" myslí, že si takové věci může dovolit vůči jakémukoliv člověku, jako v nějakém debilním americkém, akčním filmu ..
  • Přejet ho taky, pak tam dát zpátečku a přejet ho znovu aby to víckrát neudělal.To by byl odpovídající trest... *12*
    • to zase zaplatí všichni *10* Do pracovního tábora s ním, na dvacet let, nechat životní minimimniminimum a všechny peníze ve prospěch poškozené rodiny *16* Hegot, to furt musíme tyhle lidi vyživovat *11*
  • Když jeden blbej zákon střídá ještě blbější, k jakému asi soudu můžeme dojít, natož pak urvaný hlavy v paparlamentu, v nichž se rovná ztracený život člověka osmi letům hajzla v kriminále jako v bavlnce.
  • Dostane jen podmínku za vobyčejnou "výpůjčku" a ještě to ani není vloupání protože auto bylo odemčeno. Je to blbé, ale majitel sám mu skočil pod kola, doufaje, že mu v tom zabrání.
    Takže von se z toho "vylže". *6* *16* *7* *8* *9* *13* *10* *11*
  • Za loupežnou vraždu osm let, není to málo ?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit