Přejít na výpis diskuzí

Policie může dál senátorům odtahovat auta

23.7.2014 14:42
7 příspěvků

Poměrně rafinovaný návrh se schovával za novelou silničního zákonu, který neprošel ve středu Senátem. Podle novely by policisté směli odtahovat auta pouze v případě, kdy na vozidlo umístí botičku a majitel jeho do 24 hodin nezažádal o její odstranění. Což ovšem v praxi znamená, že by se nedaly odtáhnout...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Jak dlouho...?
 • V obou sněmovnách ti parazité překážejí ještě více, než na ulici - a nikdo je nedokáže odtáhnout.

  „Nepartajnická politika“ (podobná nezávislé advokacii), na bázi občanského zákoníku založená, má reálnou a logicky zdůvodněnou šanci, a to univerzálně.
  Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný občanskoprávní, adresný a průběžný volební systém na bankovně účetním principu dosud nikoli.
  Nepomůže nic jiného, než úplná, obousměrná personální ručitelská adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného a voličsky osobně zodpovědného referenda i přímé volby kohokoli :
  „Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly“ (korupčník TGM).
  Existuje stručný a logický, na partajích nezávislý projekt adresné spoluvlastnické demokracie (nikoli však falešné, diletantské a klamavé tzv. „přímé demokracie“): v článku „Právní stát" na google:
  http://www.inuru.com/index.php/spolecnost/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-volby
 • Však pan Huml už bude vědět, jak to v parlamentu napravit. *14*
  • Pan Huml, to je taky pěkný lump. Kvitové peníze závidí a sám by chtěl nahrabat moc a výhody pro sebe a soukmenovce..
 • Nadlidi, komanči co převlekli kabáty, prostě zrůdy tady tomu bordelu dnes vládnou, bezcharakterní zmrdi a jejich spratci, Spratci jejichž otcové a dědové rozkradli v padesátých letech co mohli *16*
  • Viz spratek Benda.
 • KIMCID
  to je doufám samozřejmost *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit