Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten hajzlík už měl sedět dávno.Už při prvním případě.Jen mám obavy,aby ho z toho nějaký pan
    "obhájce"typu Sokola pro nepříčetnost nedostal.Takový zmetek má dost na to,aby se mohl vykoupit.
    Pokou se to polocii a soudu povede,bude to snad první takový případ.Jindy se z toho vždy vyzuli. *12*
  • Já bych mu to napasoval. A ještě víc.Takových blbů, kteří si myslí, že někomu způsobí škodu a svalí se to na nedodržení bezpečné vzdálenosti, je celá řada. Konečně se jim snad rozsvítí. Má-li v čem. Jen těch pojišťovacích podvodů, co se takhle udělá.
  • Jen at si jde sednout , a na pěkně dlouho , takovejch ZMRDŮ jezdí po silnici ,tak at je jeho trest varováním pro ty ostatní bezohledné řidiče !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Jen aby se ostatní piráti také chytili za nos. Během dvou dnů jsem napočítal "něurekom" dopravních přestupků. Mnohé z nich "jen" nedání znamení při odbočování či vjezdu na hlavní (levý nebo pravý blinkr-pro některé to neexistuje). A to je přitom "prkotina", která někdy končí tragicky. A to nebyli žádní piráti!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit