Přejít na výpis diskuzí

Policie obvinila 40 bývalých radních z Prahy 11 z rozprodávání majetku

15.10.2014 14:05
Alina Holušová 11 příspěvků

Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) obvinil čtyřicet někdejších radních Prahy 11 a jednoho tamního zaměstnance z nezákonného rozprodávání majetku. Škody, které podle kriminalistů způsobili, dosahují takřka 20 milionů. Se zprávou přišel Český rozhas. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Nojo no, lotr Němců a jemu podobní to dobře zavedli *1*
 • Už dávno měli všichni lehkoživky -zloději rubat krumpáčema uhlí a školy na ně měli jezdit na exkurze coby na odstrašující případy *16*
 • Díky tomu, že jsem uvěřila řečem Václava Havla a svému zvonění klíči od bytu, chaty a auta jsem přišla díky demokratickým exekutorům o byt, chatu a auto a našla jsem luxusní přístřešek pod jedním z pražských mostů. Přesto půjdu vzdát hold a poděkování k jeho obrazu které visí na průčelí Národního muzea. Vaše Venuše, která je šťastná, že je konečně svobodná pod mostem.
 • Stejně se nikomu nic nestane. Správná částka na správném místě a budou čistější jak křišťál!!!
 • Policie se chová statečně.kéž by se to samé dalo říci i o soudcích.
 • Policie je obvinila, ale nikdo je neodsoudí. Díky justiční mafii jsou zločinci kteří rozkrádají vše co je naše nepostižitelní.Všichni co rozkrádali po miliardách si chodí po venku a chechtají se nám, poctivím lidem.Nevím proč má deset milionů trpět za skutky pár tisíc zmetků. Ale to by spravil jen generální ůklid. Celou justici je potřeba předělat.
  • To chce krutou revoluci a všechny lumpy,kteří se po komunistech prolhali k moci odporážet na katovských mučírnách s bezbřehou krutostí.
 • Otázka zní kohože zastupovali, kým byli voleni? Nebyla to ODS a TOP 09?:-))))Pokud ano, tak se nelze ničemu divit, jsou to obě zločincecké organizace, které jdou občanům po krku prakticky od svého vzniku!!
 • Dokud poctivá střední vrstva nepovstane a nechá se dál okrádat z obou stran
  nic se nezmění. Mějme hole v ruce! už je toho dost!

  Nemakačenka si dělají děcka a díky štědrým dávkám si žijí lépe než ti co pracují.
  Tzv. soukromý podnikatelé dostávají dárky v podobě EU dotací - takže jim platíme
  jejich budoucí zisky. Podnikejte za své a ne za naše!!!
  Poslanecké panstvo - loutky v rukou mafiánů tu roky dělají špatné zákony které
  tyto tzv. legální zlodějny umožnují.

  Ukončeme vládu těch kteří nás každý den okrádají
  • Chce to aby se národ zvedl ke kruté revoluci.Pak zprovoznil dostatek katovských mučíren a ty osadil co nejkrutějšími katy.Potom bude třeba razit heslo,že přes kvalitní práci co nejkrutějších katů k lepším zítřkům mladé a budoucích generací.
  • souhlasím, ona netrpí jen střední vrstva, ale i těch 1 900 000 žijích v chudobě podle plánu ODS,TOP 09 a stran, které tento zločin organizovali a prováděli od roku 1989 na čele s Havlem, Klausem,Zemanem (opoziční smlouva)a jejich souputníky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit