Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To snad nemyslí vážně? Kde je nějaká svoboda vlastní projevu? Takže až někde povím, že Bin Ladin udělal dobře, protože konečně někdo (sic jednorázově) natrhl USA prdel, tak mě za to zavřou? Tenhle soudní systém nemá obdob, to je skoro na petici, ne-li rovnou na puč!
    Jak dneska řekl přítel:"V tomhle světě tě opravdu nikdo nebere vážně, dokud někomu nedržíš pistoli u hlavy!" A je to smutná pravda! Klidně bych to použil jako moto s fotkou Breivika. A kam to povede? Budu persekuovanej za svůj pohled na svět? Nazvou mě sociopatem? Odsoudí a zavřou? Možná se ptám hloupě, ale za co?
  • Tohle jim nemůže projít !!! Zavírat lidi za černý humor ?!!!Řezník není žádnej extremista! Policejní tupci !
  • já myslel že je demokracie a ne totalita, toto jsou totalitní praktiky. Asi ta svoboda slova zas tak není svobodná
  • Stejně je ale zajímavé, že policii nevadí trika s dalším teroristou Che Gevarou.
    • Pokud to blbečku nevíš tak Che Guevara byl latinskoamerický hrdina jakých je málo, zemřel protože ho udal pravičácký Jidáš za pár stříbrných.
      • Hrdina?!
        To už můžeš mezi "hrdiny" zařadit i talibance sekající hlavy spoutaným zajatcům.

        Che Guevarovi osobně je z této doby připisováno 216 zdokumentovaných obětí mezi roky 1957 až 1959.
        Krátce po revoluci se nejdříve angažoval v masových popravách v havanské pevnosti La Cabaña. V této souvislosti je známý i jeho výrok: "Ano, popravovali jsme, popravujeme a budeme popravovat" ("Sí, hemos fusilado, fusilamos y seguiremos fusilando...") pronesený při projevu v OSN v New Yorku.
        (Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/Che_Guevara)
        • Blbe!!!
          • Tak teď jsi mi to opravdu nandal! *1*
            Pokud neumíš nic jiného, je mi tě líto.
            Myslím to upřímně. *1*
  • No to je opravdu zločin! Asi jako "zločin", kterého se dopustil Smetana přimalováním, tykadel mafiánovi Langrovi. A co takhle rudé hvězdy, srp a kladivo, jež jsou symbolem rudého fašismu, který má na svědomí 100 milionů mrtvých?! Prodávající dostane také dva roky podmínku jako ta psychopatická zrůda Trpišovský?
  • Učitel/ka má nehorázné štěstí. Udat žáka za politický delikt před listopadem 1989, byl/a by CELEBRITOU CIBULKOVÝCH SEZNAMŮ. Inu, svoboda slova a vyznání v praxi, že? Jako za socíku, jenom přepólovaně. Souhlasit s oficiálním majnstreamem LZE stále NAPROSTO SVOBODNĚ.
  • Tak ani moje ID se nedaří co milé TISCALI ?Takže dáváte úplatek !Jen si tu flešku strčte za klobouk,nějakému vychcandírovi dávat údaje,tůhle mi vypadly dva zuby !!!
  • Nojono. Něco jako antifa, taky banda blbů. By mne zajímalo, jak mu dokážou, že to schvaloval. Pořád to je jenom prodej triček, sice s fotkou masového vraha, ale za to tě snad nemůžou zavřít.
    PS: Kde se to dá koupit?? *1*
  • Blbost policie uz nezna mezi.
    • Též učitelstva !
      • Co byste čekali v tomto stále ještě komunistickém Šaškystanu. Starého psa novým kouskům nenaučíš a z komunisty normálního občana neuděláš, i když si nalepí na p.del štítek s ODS.
        • Tak ty jsi velký komunista, jsem tady někde četl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit