Přejít na výpis diskuzí

Policie obvinila šest lidí z korupce. Podezřelý je soudce, advokát i žalobce

23.2.2013 13:42
24 příspěvků

Útvar pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) obvinil šest lidí z korupce v souvislosti s rozhodovací činností soudu. Je mezi nimi soudce, státní zástupce, advokát a advokátní koncipient. Dnes to řekla šéfka Vrchního státního zastupitelství v Praze Lenka Bradáčová. Obviněným soudcem je Ondřej...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pro Bradáčovou: 6 zlodějů je málo, věznice máme prázdné--co tak se poohlídnout do vládních míst. Uvítal bych Nečase, Kalouska a ostatní vládnoucí verbež. Stačí je pozavírat za VLASTIZRADU !!!!
  • ...To bych tam viděla teda ouplně jiný perzóny, ...ti vámi jmenovaní dělají svou práci jakž takž dobře. Ale co celej ten bolševicko fízlovskej aparát co nalezl do KSČM, ČSSD, Paroubkovců, ale tu a tam i ODS atd., co se nás snažeji vyhnat z EU, z NATO a zaprodat Rusákům... *11*
  • Ten slovník mi chyběl.... Takhle nějak odsoudili komunisti Miladu Horákovou...
 • Ja si nějak nemohu vzpomenout, kdy za minulého režimu soudili nějakého soudce. Na tyto funkce byli vybírání vždy spolehliví a prověření lidé a nikdy se nestalo, že by existovala nějaká justiční a exekutorská mafie. Ono ani exekutoři nebyli - protože taky lidé neměli nehorázné dluhy a pokud ano, tak jim to banka spočítala a dostli jen takovou půjčku aby to splatili. Byl to šťastný život - dnes nám zbyly jen oči pro pláč, tisíce nezaměstnaných a bezdomovců. Zbídačena republika s vytunelovaným majetkem a zbytkem rozdaným církvím. Kapitalismus je odpad lidstva a má už své dny sečtené. Jednou musí přijít spravedlivý řád a odstranit ten zlodějský a tunelářský plevel společnosti...
  • No protože to byli vždycky naši, prověření soudruzi a cožpak ti se mohli něčeho dopustit?Kde jste žil, našim vzorem byli sovětští soudruzi a ti byli také dokonalí.,
  • On tenkrát taky soudcem mohl být jenom prověřený soudruh a rozsudky se připravovaly nebo alespoň schvalovaly na sekretariátu KSČ. A každý sudce si musel být vědom, že stanovisko stranického sekretariátu musí respektovat, protože jinak by dosoudil a bachaři by ho "poučili" jak je třebas respektovat vůli strany a vlády. Ona totiž tenkrát celá tzv. "justice" (justitia = spravedlnost) byla "třídní", tj. byla součástí komunistické mafie a sloužila k tomu, aby se nevolníci, tzv. "pracující" a nedej Lenin snad i příslušníci rudé třídy nadlidí neodvážili nerespektovat vůli rodné strany. Exekutoři nebyli, ale byli rudí loupežníci, kteří "znárodňovali" a vyháněli lidi z domovů. A později když se to soudruhům hodilo a měli zálusk na něčí domek, tak se na dotyčného něco našlo, byl zavřen do kriminálu a jeho majetek tzv. "propadl státu". Pro příslušníky bandy rudých nadlidí a také pro živočichy, kteří poslouchali vrchnost, spokojili se s trochou šlichty do koryta a teplým pelechem a v ničem neodporovali vrchnosti, pro ty to byl šťastný život. A že jsou nezaměstnaní? Lidé se musí naučit a nabízet takovou práci, jako někdo potřebuje a proto ji koupí. Tenkrát se ovšem dluhy nadělat nemohly,protože nebylo za co. Pokud jde o církve, těm se nic nerozdává, pouze se jim vrací to co jim komunisti uloupili. A církve se o to budou samy muset starat! Komunisti jenom převlékli kabáty a chovají se jako v tzv. "kapitalismu", který si vymysleli na strašení lidí, aby netoužili po svobodě.
   Ale to je jako házení hrachu na zeď nebo házení perel sviním.
   Pokud se ti tady nelíbí, soudruhu, může emigrovat do severní Koree a tam budovat šťastné rudé zítřky. A k vycestování ani nebudeš potřebovat "výjezdní doložku k pasu" ani "devizový příslib SBČ"
 • Snad věříte že zákon je spravedlnost ? To může jen naivní člověk.
  • V civilizovaných zemích vládne spravedlnost a ta je vyjádřena v zákonech. To ovšem není případ českého Švejkolandu.
 • Pokud je soudci více jak 40let, tak prošel a byl doporučen bolševickým systémem jako jedině možný.... Na právnické fakulty se opravdu v té době dostali lidé s perspektivním rodokmenem... a to byl komunistický.... Ale ona moc vždy přitahuje lumpíky... Takže pokud nějaká partaj jde do popředí ve volebních preferencích, tak zároveň přitahuje zájem i zločinu... No a s tolerancí zločinů souvisí i " církevní restituce." Protože pokud budeme hájit zlodějinu tak jsme neaúrovni zlodějů, pokud budeme obhajovat jakýkoli přečin proti právu, dostáváme se zase na druhou stranu.... Právo nelze vymáhat bezprávím. Právo musí platit pro všechny... nebo ne?
  www.youtube.com/watch?v=DwhATXk7vNc
  • Ty jsi ta Alenka s koulema?Valašsky gulama? *1* *1* *2*
   • Pištovy gule smrdí!! *1* *2* *15*
 • Celá vládnoucí garnitura musí skončit za mřížemi. To myslím i Bradáčovou neboť se zaměřuje účelově. Jen tu dělá povyk a skutek utek. Jenomže ta pržská banda drží pri sobě a bude těžké je dostat tam kam patří--za mříže za vlastizradu.
 • Komunismus = rakovina!
 • Ha,všudypřítomné a nesčetné hejno kura domácího se vrhá na "hospodářův" flus v naději,
  že je to důležité=k jídlu...neřkuli náznak příchodu lepších zítřků,haha?! *9* *7* *13* *8*
 • Komunisticko-fasisticky zmrdky!!!!!!
  STACI? *12* *12* *12*
  • Nazdar prasáku!! *12* *12* *12* *12*
  • ŽE BY NĚJAKÝ TUNELÁŘ...

   http://www.ulozto.cz/xkNZNuW/necasova-sitovka-po-zvyseni-dph-aneb-s-prolhanou-pravici-do-recka-avi


   http://www.ulozto.cz/xdqtq2K/genialni-poslete-to-vsem-registracni-pokladny-jpg
 • A co takhle pozavírat komunisty, současné i "bývalé"?
  • Uz aby to bylo. *16* *11*
  • A co takhle dosadit do důležitých pozic komunisty kteří jsou dnes nejčistší stranou bez skandálů, to by mělo velmi kladný vliv na vyřešení všech zlodějen.
   • Kromě toho 40cetiletého.... v minulém století
   • Myslíš pana Kučeru STBáka, nebo toho politruka z Karlovarských kraje...
   • Stoupenci komunismu = rudého fašismu (na kontě nejméně 50 milionů mrtvých!) patří na šibenici nebo alespoň do kriminálu a ti dementní do blázince.
    • 60 milionů odhadl Solženicyn.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit