Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *12* *13* *12*
  • Ze všech komentářů, co tu jsou, se mi zvedá žaludek. Já Lukáše znám. Jsem pedagogickým asistentem chlapce, který chodí s Lukášem do třídy. V tomto článku se píše, že Lukáš utekl z domova, protože se nechce učit. Ve skutečnosti je to složitější. Kdyby jste znali Lukáše i všechny podrobnosti o jeho útěku, nepsali by jste ty nesmysli, co tu píšete.
  • Tak to je na nejlepší cestě stát se Inteligencí oblíbený šéf strany TOP 09 *16*
  • Kdyby byl ozbrojen a ještě měl nakažlivou nemoc, to už by bylo moc i na pedofily. A propos, já jsem se nechtěl učit taky ani když jsem se koukal na Lenina.
  • Tak tedy Kogan, Čech jak poleno, mateřídouško vlasti milé!
  • Jasně,serr na to a nech promluvit svoje ego.Nevaž se,odvaž se !
  • Hmm, chlapec je drobek proti spolužákům... Nechce se učit, nebo nechce žít v konkrétním třídním/školním kolektivu? Možná má jiné důvody než vzdělanostní?
  • Učit se, učit se, učit se! To řekl V.I.Lenin. Protože to je dnes úhlavní nepřítel českých pravičáckých zrůd a mamlasů od ODS přes KDU-ČSL, VV, STAN, TOP-09 až po LIDEM, tak se domnívám, že chlapec jde správnou cestou a není jej proč hledat. Na svůj mladý věk projevuje nebývalou kulturní pravičáckou vyspělost a chová se dle mediálních vzorů. Vzdělání ti v dnešní době není k ničemu. Dnes se počítají konexe a peníze (viz metanolový král, Janoušek, Rettig atd). Těm bylo vzdělání, ač ho měli kvalitní, naprosto k ničemu. Podvody, mafie, drogy, vraždy, znásilnění, prostituce - to je cesta k penězům. Takže hodně štěstí Lukáši Kogane...
    • ....taky mě napadlo, že má slušně nakročeno do politiky...
      • Ten to dotáhne na kmotra a tím pádem i na vzorného občana.
    • Máte žaludek člověče, dělat si dobře na šolinka zrovna u takového článku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit