Přejít na výpis diskuzí

Policie po pochodu v Duchcově obvinila 3 lidi

24.6.2013 11:32
18 příspěvků

Policie po sobotních nepokojích v Duchcově na Teplicku obvinila tři lidi z napadení úřední osoby a výtržnictví. Dalších osm se dopustilo přestupků. Dnes to řekla krajská policejní mluvčí Jana Matonohová. Účastníci demonstrace poškodili 11 policejních aut, zraněno bylo 11 policistů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Kdyby policie tak jednala se stejným metrem i vůči skutečným viníkům..cikánským, celosvětovým parazitům a obtěžujícím i okrádajícím slušné občany.. loupeživým a potulným tlupám, tak dnes nemusela řešit žádné manifestace od občanů co nechtějí naprosto nic jiného, než to, aby se ve své zemi cítili dobře i bezpečně a nikdo je neobtěžoval k čemuž si tu policii ze svého dost slušně platí a ne, aby je jejich vlastní policie šikanovala a nedůstojně ponižovala a dokonce mlátila před zraky skutečných viníků co tímto mají signál, že si mohou už doslova dovolit cokoliv a nic se jim skoro nestane. Občané chtějí řád, bezpečnost, pořádek a klid k slušnému i důstojnému životu po každodení práci pro všechny stejně !
 • Taky někoho zkopali a mlátili mu hlavou o zem?
 • doufám,že všichni jsou romové,ta pakáž by se měla pozavírat všechna.V Ostravě maji zadarmo i vstup na koupaliště,městskou dopravou jezdí taktéž zadarmo a revizoři je přehlížejí,u markétů kradou ve velkém,napadají lidi.Socialní požitky na rozdíl od naších slušných lidí berou na takové výši,že se až přetáčeji panenky a přitom na ně nemají nárok.Je to stádo špinavců.kteří se nepříspůsobí nikdy a když ne do kriminálu,tak do rezervací s vysokými ploty a ostnatým drátem.
  • Stando ty si se asi fakt pomátl na hlavě , sem taky s Ostravy a meter plsti pro každého stejný ty si asi cakli jinak to nevidím
  • Cikáni jsou jistě pakáž, ale za ty výhody co mají můžou úplně jiní gauneři, mnohem horší gauneři a cikáni toho jen využívají. Někdy mám dojem, že představitelé současného zlodějského režimu ty cikány používají proti nám ostatním jako zbraň a čekají až se proti nespravedlivému a rozdílnému přístupu státu k nám a cikánům vzbouříme. Jejich snem je nám ještě více "přitnout", tzn. omezit osobní svobody a ožebračit nás co to jen půjde, ale před světem to nemůžou jen tak udělat a tak čekají na vzpoury, které by vládním gaunerům mohly dát tu vysněnou záminku ukázat nám svou absolutní moc.
 • opět se zde potírají ti co platí daně a chrání se ti co do státní kasy nic nedají a jen z ní sají. *16*
 • Komu PČR pomáhá a chrání ? Ne těm co si ji řádně platí ...
 • Chovají se jako dobytek, chrání cigoše a ti si zde dělají co chtějí. Zabíjejí a okrádají českou veřejnost. *12* *16* *11*
 • ovšem rozhodně ne tak veliký blb jako Ty, na konci Tvého výkřiku ještě doplň Mééé hop a už to bude dokonalé.
 • svět je vzhůru nohama, morgoši bílé okrádají , přepadávají, znásilňují vraždí, media toto zamlčují a když se bílý proti tomu ozve tak policie chrání morgoše , zavírá a bije bílé a ti to musí strpět, to aby nebyli osočeni z rasizmu a za odměnu musí líné morgoše ještě živit. Komu se tlíbí? Mě rozhodně ne!
 • To je důsledek roku 1989.A hloupých ovčanů,že to je tady takové.Nepamatuji si,že by nějaký cikán nechodil do práce.Měl jsem jich několik a nebyl problém někdy byli lepší než my.To co se událo v Mostě není demokracie,ale bojůvky a nezvládnutí situace.Slabá starostka a hnusný stát ,ve kterém je toto možné.
  • jistě Nečasovi za to dík,že to nechal takhle dojít.Černé hadice si dělají co se jím zamane,práci nemají a dávky čerpou takové,jako já dvouměsiční plat
 • O tomhle se psat nebude???

  http://tn.nova.cz/zpravy/cernakronika/rvacka-deti-vyvolala-napeti-v-budejovicich-100-lidi-uklidnovaly-desitky-policistu.html

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit