Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strany co máme. Zářivá budoucnost pod jejich praporem nám již kyne v ústrety. Já volič české republiky je příště budu volit zas.
  • Národu by měla vládnout vybraná skupina, elita, ti z nejinteligentnějších, na výši jak odborně, tak hlavně morálně. Je mně jasné, že je to neuskutečnitelný idealizmus. Ale proč zrovna u nás je tomu přesně naopak a vládne ta nejhorší spodina, co máme.
  • To jsme si snad nezasloužili,že máme tohoto křiváka předsedu vlády.
  • A co čekat ve švekostáně de * bilů *16*
  • Já si myslím, že to tak mohlo být, protože má Péťa dlouhodobý svazácký trénink v manipulaci a oblbování lidí.Není žádnou novinkou, že SSM byl líhní budoucích straníků.
    A ti VŽDY uměli přemluvit, ať tak, či onak.
  • Policie prověřuje, prověřuje ale je otázkou nakolik prověří a zda vůbec bude moci prověřit , hm, hm.
  • No, že by to Nečas opravdu dělal, není zatím prokázáno. Ale při jeho bezcharakterní povaze by to nic překvapivého nebylo. A to jako nám má takový premiér vládnout ječtě 2 roky ??? Už by to opravdu chtělo jej shodit i s Kalouskem a Drábkem, jinak tu pokoj nikdy nebude. Nevěří mu již ani slepice, hrabající někde na té "chlévské mrvě" !!!
  • Jaktože není ve vazbě, co když bude ovlivňovat svědka?
  • Je vyžraný jako vepř.
    • Díky, bez tebe bych to nepoznal.
  • Péťovi,by vazba prospěla,vždyť brzy praskne a co chudák ta paní,co dře jako kůň? Kdo ji bude obsluhovat,ale hlavně platit? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit