testovaci text

Diskuse pro Článek

Policie rozšířila obvinění Ratha, stíhá i stavební firmu Metrostav

8. 10. 2013 – zpravy.tiscali.cz

Policie obvinila v kauze někdejšího poslance Davida Ratha (dříve ČSSD), který je obžalován spolu s dalšími deseti lidmi z korupce, největší českou stavební firmu Metrostav. 

zpět na Článek

komentářů v diskuzi: 33

napsat komentář

odjinud (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

"Nekteri 'diskuteri' zrejme podplaceni casti Rathovy celostatni mafie, ktera je jeste na svobode, se snazi Ratha lzive obhajovat a lidem podle rathovsko-goebbelskeho vzoru nalhat, ze Rath neni recidivista. Bohuzel ale tato lidska zruda zplozena a vychovana rudym udavacem, opakovane trestany multi-zlocinec, vyhrozovatel soudum, masovy mezinarodni korupcnik - jak uplatker, tak prijemce uplatku - kritizovany dokonce az z Bruselu, nejen sedmi- ale tisici-lhar, ktery "lzi pouziva kazdy den", u soudu dokonce kazdou minutu, fakticky bigamista, devastator moralky mladeze svym pornografickym brakem, organizator kradeze ucetnictvi pred revizi, MULTI-tunelar CLK, CR i EU, tezky skudce zdravotnictvi, ktery zavinil tragicky nedostatek penez, mnohonasobny podvodnik, ktery proti zakonu zneuzival CLK, podvodne ziskal atestaci, podvodem se dostal do CSSD, podvodem ziskal licenci, systematicky lzivy pomlouvac, notoricky absenter v parlamentu, vymetac opulentnich oslav, na ktere se vecpaval bez jakekoli zasluhy, zneuzivac verejnych penez danovych poplatniku na svou osobni dokonce i lzivou reklamu a vylety po celem svete - dokonce i za svymi spolupachateli, verejny vyzyvatel k pachani trestnych cinu, vyderac reditelu nemocnic, kteri mu museli pod hrozbou existencniho zniceni platit "desatky" jako mafii, mnohostranny umyslny dluznik, fakticky zlodej vyplat ze statnich prostredku, ktery si nechaval platit za jedinou pracovni dobu 3 platy a nechava se obcany vydrzovat i za mrizemi, tak to je profil snad nejtezsiho zlocince vsech dob, jakeho historie nasi vlasti zna. Zavaznost i rozsah jeho trestne cinnosti zasluhuje oceneni nejen 12 let kaznice s ostrahou, ale trest vyjimecny, az dozivotni, nebot je srovnately s vrazdami a velezradou... Zadny trest ale nemuze odcinit tezke skody, ktere tento zcela vyjimecny Giga-zlocinec jiz napachal - na spolecnosti, na ekonomice, na povesti nasi vlasti ve svete, na moralnim stavu ceske spolecnosti, jejiz cast jiz desive fandi organizovanemu zlocinu, na mravnim vyvoji mladeze a vsude, kam se kdy tento zahnivajici lidsky odpad nestastnou nahodou dostal. K tomu mlcet nelze."
10.10.2013
vlákno reagovat

zvědavý (anonym)

3 souhlasí, 0 nesouhlasí

To všecko i může být pravda. Doufám, že nám to soud všecko nejen objasní, ale i náležitě ocení. Jen mi pořád jaksi chybí ocenění např. Grosse, Dalíka, Topolánka, Janouška, Béma a dalších zlodějů, kteří nejsou-li stejní, jsou určitě horší než Giga-zločinec Rath. Váš článek působí velmi zasvěceně, nemohl byste se věnovat i širšímu okruhu adeptů na kriminál? Rozhodně se pana Ratha nezastávám, ale když už můžeme společnost očistit...
11.10.2013
vlákno reagovat

babča (anonym)

1 souhlasí, 5 nesouhlasí

Už jen čekám, kdy dr. Ratha obviní z rozpoutání I. světové války a bude sťat pro výstrahu na Staroměstském náměstí. Ten "šikula" co na něj podal v Brně trestní oznámení nic neviděl, nikoho nezná a žalobu podal na podnět "neznámé osoby" z ministerstva financí - skutečně důvěryhodný pán... pardon, sluha (ten pán je někdo jiný).
10.10.2013
vlákno reagovat

kpt (anonym)

5 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vsechny informace z TO plne potvrdilo nasledne nasazeni operativnich prostredku a vysetrovani. Policista nemohl odhalit zdroj, hrozilo by mu zavrazdeni Rathovym gangem. Take dalsi vysetrovani potvrdilo, ze se jedna o mimoradne rozsahlou trestnou cinnost na celem uzemi CR. Rovnez skody jsou zcela mimoradne vysoke.
10.10.2013
vlákno reagovat

Roman (anonym)

2 souhlasí, 1 nesouhlasí

To není možné. Rath & co. to všechno dělal sám. I sám stavěl. Stavební firmy o ničem neví a nikdy nevědeli. Proto máme předražené dálnice, metro i tunely. Ty milion padají politikům do kapes na základě Newtonovho zákona o gravitaci a ne kvůli korupci. Stavební firmy u toho hrají jen na housle.
8.10.2013
vlákno reagovat

Zločinecká vláda (anonym)

4 souhlasí, 6 nesouhlasí

Proč ta naše slavná policie, která chce přidat na platě, nestíhá tu zločineckou vládu pod vedením Nečase a Klaouska ?!!! Všichni do jednoho, včetně zločinecké 101 patří do kriminálu !!! Byli to oni, co zvedali s velkou aktivitou pracky pro kdejaký zločin vytvořený tou zločineckou vládou !!! Nejhořší kriminální zločinec a fašita je Drábek !!!
8.10.2013
vlákno reagovat

radka (anonym)

7 souhlasí, 2 nesouhlasí

Konspiracni teorie na diskusich se az komicky rozchazeji: Jedni tvrdi, ze jde akci "havloidu", jini tvrdi, ze jsou za tim "odesaci", dalsi tvrdi, ze jsou za tim "bolsevici" nebo "amici" a boj o stredoevropsky prostor atd... Skutecnost ale je zrejme daleko prostsi: Za Rathovymi zlociny stoji obycejny recidivujici zlocinec a bigamista Rath a jeho chorobne neukojitelna touha po mamonu a po moci, ktera se projevovala vzdy a vsude, kamkoli se tento darebak prolhal. *1* *1* *1*
8.10.2013
vlákno reagovat

radka (anonym)

7 souhlasí, 1 nesouhlasí

Nemuzeme nezminit ani dalsi konspiracni teorie, ze za Rathovy zlociny udajne muze CSSD a jeji ukol pro oranzove hejtmany nakrast penize na volby a ovsem i oblibeny "deux ex machina" Kalousek, ktery pro nekoho muze vzdy za vsechno *1* Skutecnost s obycejnym zlocincem Rathem vsak zustava... *1* *1* *1*
8.10.2013
vlákno reagovat

hrom (inkognito)

3 souhlasí, 2 nesouhlasí

nejvic zkorumpovany jsou policajti statni zastupci a soudci.uz jejich platy jsou korupci proti normalnim lidem....dal bych jim prumerny plat....kolik brali platy za bolševika proti normalnim lidem..jaky maj platy ted
8.10.2013
vlákno reagovat

felix.julec (inkognito)

7 souhlasí, 8 nesouhlasí

Nejsem fanus Ratha,ale tato komedie bez konce(doufám zatím)začíná mít komediální ráz.Protože nechat někoho ve vazbě 17 měsíců to už vypadá na vraha I.stupně.
8.10.2013
vlákno reagovat

kpt (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

Vzhledem k tomu, ze policie stale odhaluje dalsi a dalsi trestne ciny, jak jste si precetl i v clanku, nelze hlavniho pachatele organizovaneho zlocinu propustit z vysetrovaci vazby. Zavaznost trestnych cinu spachanych Rathovym gangem je skutecne srovnatelna s vrazdou, jak spravne uvadite.
13.10.2013
vlákno reagovat

poctivý člověk (inkognito)

2 souhlasí, 2 nesouhlasí

Kdo nekrade, okrádá svoji rodinu *4*
8.10.2013
vlákno reagovat

kódl (anonym)

4 souhlasí, 0 nesouhlasí

PČR bych jen vzkázal - kdo (opravdu !) hledá, ten taky najde ...
8.10.2013
vlákno reagovat

bobo (anonym)

6 souhlasí, 1 nesouhlasí

Jó Metrostav, to prý byla "pokladnička" nejen ODS !!!
8.10.2013
vlákno reagovat
Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
povolené tagy

napsat komentář

píšete jako anonym, chcete se přihlásit?

zobrazit jiný kód

Krátká diskuzní rukověť

  • Diskutujte pouze k tématu článku, kterého se diskuze týká
  • Jakékoli urážky autorů či ostatních diskutujících jsou zakázány a budou trestány banem
  • Vulgarismy v jakékoli podobě jsou zakázány a budou trestány banem
  • Respektujte názor ostatních, ať už jde o autora nebo ostatní diskutující
  • Pamatujte, že smyslem práce novinářů není manipulovat se čtenáři, ale nabízet jim kontext a podnět k zamyšlení nad jiným úhlem pohledu.

Úplnou verzi pravidel diskuzí na Tiscali.cz najdete ZDE.