Přejít na výpis diskuzí

Policie rozšířila obvinění Ratha, stíhá i stavební firmu Metrostav

8.10.2013 11:03
Jakub Konečný 33 příspěvků

Policie obvinila v kauze někdejšího poslance Davida Ratha (dříve ČSSD), který je obžalován spolu s dalšími deseti lidmi z korupce, největší českou stavební firmu Metrostav. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • "Nekteri 'diskuteri' zrejme podplaceni casti Rathovy celostatni mafie, ktera je jeste na svobode, se snazi Ratha lzive obhajovat a lidem podle rathovsko-goebbelskeho vzoru nalhat, ze Rath neni recidivista. Bohuzel ale tato lidska zruda zplozena a vychovana rudym udavacem, opakovane trestany multi-zlocinec, vyhrozovatel soudum, masovy mezinarodni korupcnik - jak uplatker, tak prijemce uplatku - kritizovany dokonce az z Bruselu, nejen sedmi- ale tisici-lhar, ktery "lzi pouziva kazdy den", u soudu dokonce kazdou minutu, fakticky bigamista, devastator moralky mladeze svym pornografickym brakem, organizator kradeze ucetnictvi pred revizi, MULTI-tunelar CLK, CR i EU, tezky skudce zdravotnictvi, ktery zavinil tragicky nedostatek penez, mnohonasobny podvodnik, ktery proti zakonu zneuzival CLK, podvodne ziskal atestaci, podvodem se dostal do CSSD, podvodem ziskal licenci, systematicky lzivy pomlouvac, notoricky absenter v parlamentu, vymetac opulentnich oslav, na ktere se vecpaval bez jakekoli zasluhy, zneuzivac verejnych penez danovych poplatniku na svou osobni dokonce i lzivou reklamu a vylety po celem svete - dokonce i za svymi spolupachateli, verejny vyzyvatel k pachani trestnych cinu, vyderac reditelu nemocnic, kteri mu museli pod hrozbou existencniho zniceni platit "desatky" jako mafii, mnohostranny umyslny dluznik, fakticky zlodej vyplat ze statnich prostredku, ktery si nechaval platit za jedinou pracovni dobu 3 platy a nechava se obcany vydrzovat i za mrizemi, tak to je profil snad nejtezsiho zlocince vsech dob, jakeho historie nasi vlasti zna. Zavaznost i rozsah jeho trestne cinnosti zasluhuje oceneni nejen 12 let kaznice s ostrahou, ale trest vyjimecny, az dozivotni, nebot je srovnately s vrazdami a velezradou... Zadny trest ale nemuze odcinit tezke skody, ktere tento zcela vyjimecny Giga-zlocinec jiz napachal - na spolecnosti, na ekonomice, na povesti nasi vlasti ve svete, na moralnim stavu ceske spolecnosti, jejiz cast jiz desive fandi organizovanemu zlocinu, na mravnim vyvoji mladeze a vsude, kam se kdy tento zahnivajici lidsky odpad nestastnou nahodou dostal. K tomu mlcet nelze."
  • To všecko i může být pravda. Doufám, že nám to soud všecko nejen objasní, ale i náležitě ocení. Jen mi pořád jaksi chybí ocenění např. Grosse, Dalíka, Topolánka, Janouška, Béma a dalších zlodějů, kteří nejsou-li stejní, jsou určitě horší než Giga-zločinec Rath. Váš článek působí velmi zasvěceně, nemohl byste se věnovat i širšímu okruhu adeptů na kriminál? Rozhodně se pana Ratha nezastávám, ale když už můžeme společnost očistit...
 • Už jen čekám, kdy dr. Ratha obviní z rozpoutání I. světové války a bude sťat pro výstrahu na Staroměstském náměstí. Ten "šikula" co na něj podal v Brně trestní oznámení nic neviděl, nikoho nezná a žalobu podal na podnět "neznámé osoby" z ministerstva financí - skutečně důvěryhodný pán... pardon, sluha (ten pán je někdo jiný).
  • Vsechny informace z TO plne potvrdilo nasledne nasazeni operativnich prostredku a vysetrovani. Policista nemohl odhalit zdroj, hrozilo by mu zavrazdeni Rathovym gangem. Take dalsi vysetrovani potvrdilo, ze se jedna o mimoradne rozsahlou trestnou cinnost na celem uzemi CR. Rovnez skody jsou zcela mimoradne vysoke.
 • To není možné. Rath & co. to všechno dělal sám. I sám stavěl. Stavební firmy o ničem neví a nikdy nevědeli. Proto máme předražené dálnice, metro i tunely. Ty milion padají politikům do kapes na základě Newtonovho zákona o gravitaci a ne kvůli korupci. Stavební firmy u toho hrají jen na housle.
 • Proč ta naše slavná policie, která chce přidat na platě, nestíhá tu zločineckou vládu pod vedením Nečase a Klaouska ?!!! Všichni do jednoho, včetně zločinecké 101 patří do kriminálu !!! Byli to oni, co zvedali s velkou aktivitou pracky pro kdejaký zločin vytvořený tou zločineckou vládou !!! Nejhořší kriminální zločinec a fašita je Drábek !!!
 • Konspiracni teorie na diskusich se az komicky rozchazeji: Jedni tvrdi, ze jde akci "havloidu", jini tvrdi, ze jsou za tim "odesaci", dalsi tvrdi, ze jsou za tim "bolsevici" nebo "amici" a boj o stredoevropsky prostor atd... Skutecnost ale je zrejme daleko prostsi: Za Rathovymi zlociny stoji obycejny recidivujici zlocinec a bigamista Rath a jeho chorobne neukojitelna touha po mamonu a po moci, ktera se projevovala vzdy a vsude, kamkoli se tento darebak prolhal. *1* *1* *1*
  • Nemuzeme nezminit ani dalsi konspiracni teorie, ze za Rathovy zlociny udajne muze CSSD a jeji ukol pro oranzove hejtmany nakrast penize na volby a ovsem i oblibeny "deux ex machina" Kalousek, ktery pro nekoho muze vzdy za vsechno *1* Skutecnost s obycejnym zlocincem Rathem vsak zustava... *1* *1* *1*
 • nejvic zkorumpovany jsou policajti statni zastupci a soudci.uz jejich platy jsou korupci proti normalnim lidem....dal bych jim prumerny plat....kolik brali platy za bolševika proti normalnim lidem..jaky maj platy ted
 • Nejsem fanus Ratha,ale tato komedie bez konce(doufám zatím)začíná mít komediální ráz.Protože nechat někoho ve vazbě 17 měsíců to už vypadá na vraha I.stupně.
  • Vzhledem k tomu, ze policie stale odhaluje dalsi a dalsi trestne ciny, jak jste si precetl i v clanku, nelze hlavniho pachatele organizovaneho zlocinu propustit z vysetrovaci vazby. Zavaznost trestnych cinu spachanych Rathovym gangem je skutecne srovnatelna s vrazdou, jak spravne uvadite.
 • Kdo nekrade, okrádá svoji rodinu *4*
 • PČR bych jen vzkázal - kdo (opravdu !) hledá, ten taky najde ...
 • Jó Metrostav, to prý byla "pokladnička" nejen ODS !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit