Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohoto hoaxu se ůspěšně chytila vetšina českých médií, která policie následovala. A takových je plný internet, obzvlášť ohledně Ruska...
  • problematiku jsme důkladně přezkoumali a došli k následujícím závěrům. Skutečně probíhá jistá "hra" při níž lidé svou účastí riskují životy avšak není modrá ale bílý, není to velryba ale žralok a nejsou to děti na netu nýbrž plavci v moři. Jinak vše souhlasí........
  • Ještě bych doplnil. Nějaký IT expert v hodnosti plukovníka policie prohlásil na TV Nova, že je to skutečná hrozba. Mě se na tom líbí to tvrzení, že se dokonce spojil s Rusy, kteří mu to potvrdili. A vůbec perla je to, že ukazují papír s texty v azbuce, a s malůvkou modré velryby. Tak se jen toho odborníka ptám, které z našich dětí se učí ruštinu a zná azbuku. To je hoax a nikdo mě to nevymluví. Každý dětský psycholog ví, že některé děti sebevražedné úmysly z různých důvodů mají. Bez ohledu na nějakou modrou velrybu.
  • Pane to je klasika......Policie nam dava hezky priklad......neco posere....a pak dela, ze se ji to netyka........to me podrz. Pokud si nekteri lide mysli, ze by takovato slozka mela mit vice pravomoci, respekt a uctu, tak musi byt naprosto blahovi. Policie me stale svym jednanim utvrzuje v presvedceni ze, je lepsi mit daleko vetsi uctu k tomu, co jsem vcera k veceru naslapnul na travniku na botu........
  • Vysvětlení lze nalézt zde:
    http://hoax.cz/aktuality/hra-modra-velryba-problem-nebo-hoax_523
    Varování určitě je lepší než to zamést pod koberec. I když přílišná mediální pozornost vyvolává zájem, který je nežádoucí. Myslím si, že by se měla usměrnit pravidla pro marketing.
    Jinak se to hodilo i politicky, když se to pisálkové snažili hodit na Rusko. Ovšem byly i zmínky o tom, že to vzniklo v USA. Dnes se lidé chytají všeho, chybí únosné meze a hlavně soudnost. Motiv je jasný. Prachy, prachy a zase prachy. Ty těm autorům podobných rádoby "žertů" nesmrdí, i když to může stát lidské životy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit