Přejít na výpis diskuzí

Policie žádá vydání Babiše a Faltýnka. Bojí se mě, hlásí šéf ANO

21.11.2017 11:00
šar 62 příspěvků

Policie v úterý zaslala do sněmovny novou žádost o vydání předsedy hnutí ANO Andreje Babiše a místopředsedy Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání. Informaci potvrdila mluvčí pražského městského státního zastupitelství Štěpánka Zenklová. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ti co se tam hřáli už 28 let holt nechtějí připustit,že by se jim někdo podíval na ty jejich zlodějny.Oni si mysleli,že budou u koryt až do hrobu a občané je prokoukli.Založili proto ten křivácký a podrazácký spolek.
  Je až s podivem,jak si hrají do noty.Kalouskovi už ani ten"politruk" Fiala nevadí.Klidně ho nechá blábolit ty jeho naučené fráze z VUMLU.Je vidět,že ho tam dobře naučili mluvit.Škola partajních politruků se holt nezapře.
  Gazdík,Bělobrádek,Farský,Jurečka a další z té party holt takovou školu nemají.Mohou být pouze statisté do počtu a komparz. *16* *16*
 • Je nutné dodat Chovancova policie.Vymýtit ČSSD a bude se nám lépe dýchat,ti šmejdi nedají pokoj i kdyby seděl jen jeden z nich v parlamentu.To už je Kalouskovský syndrom.Škodit,škodit a škodit a čím více tím lépe,šmejdi.
  • Ty holt si blb, policajti dělaj jen kus práce a až pak následuje práce soudů ,ty rozhodujou o trestu a ne policajti a pokud vím tak na spravedlnosti vládne asociace nenažraných oberymrdů ANO takže pokud někoho vymýtit tak je to sekta nenažrance bureše,koneckonců v závětří tahal za nitky od roku 1990 a jenom blb může věřit že on je spása ,jeho touha po moci ho vynesla do popředí a tím i jeho křivárny to snad musel vědět,nebo nás má všechny za mouchy které orel neloví ,ale rád si od nich ukrojí pořádnou porci.Vždycky jsem si myslel že nejde přesvědčit komunisty a příznivce dsss ,ale vidím že vůči ano jsou to alespon občas přemýšlející lidé,tvůj guru je swina na entou a stále to nechápe třetina voličů - ta nenažraná pařáta z plakátu vysvětluje vše *1*
   • kumul a proto se všechny strany krom ANO bojí předčasných voleb?
 • nebude Chovance nebude socanů ve vedení státu a najednou bude všechno jinak. Jo socani rozehráli komedii a najednou vyfičeli z podia. Žádný kvalitní komparz neposlali. Bude to zas tzv. fraška.
 • Když se to stane a Babiš bude z obvinění osvobozen, jsem zvědav, zda se mu někdo z těch, co na něj chlístali jedovatou slinu omluví. V tu chvíli bych chtěl vidět všechny "vůdce opozice" na čele s Kalouskem, Fialou, Bělobrádkem, nebo i Bartošem, kteří tak mohutně hlásají svou morálku nemít nic se stíhaným. Že existuje presumpce neviny, žádný ze "zákonodárců" to zřejmě neví, nebo když ano, tak z toho přímo srší chorobná předpojatost a snaha Babišovi křivdit za každou cenu, i za cenu lží a křivého obvinění. Zřejmě má Babiš pravdu, když tvrdí, že ten slavný "demokratický blok" složený ze stran, které na politické scéně dlouho rozkrádali stát, mají z něj strach, protože je odstavil od bohatého žlabu. No a teď se mstí také za to, že mu voliči více věří, než zprofanovaným stranám a jejích vůdcům, kterým nezbylo již nic, než na čele s Kalouskem kejklit a kejklit a kejklit a kalit vodu, co se dá. Možno, že se ukáže, že to dělali ke své záhubě.
  • je smutné,že KSČM či SPD nejsou schopni postavit se za Babiše a Faltýnka aby měli ve sněmovně většinu a zlikvidovat ty strany,které v minulosti škodili našemu lidu i zemi.Kdyby se spojili,tak se mohou jít Fialové,Bělobrádkové,Kalouskové,Gazdíkové a nyní i Bartošové s jejich stranami tak pást na Jablunkovských pasincích za podpory Drahoše,který už nahrabal finance i na čestvou trávu pro ten dobytek.
   • Nech to na soudech ,bureš a pocmrnda faltýnek(bývalý člen čssd)určitě maj peníze na právníky a když jsou nevinní tak je ani nepotřebují.Pokud se bude vláda ano opírat o výše zmíněné tak to bude horší než oposmlouva na 25 let.Se proberte ne že by vše bylo dobře ale stbáček, japonec a komunista nakonec.
 • Babiše se chtějí zbavit,aby se neproflákly ty jejich zlodějny.
  • a SPD či KSČM to trpí,místo aby se te chamradě zbavili.
 • Bude z toho mračna déšť? Jistěže ne. Párkrát zahřmí a pak zase vysvitne sluníčko. Jako Janoušek, Nagy-Nečasová...
  • musíme tam přidat i Nečase za jeho trafiky,Parkanovou,Sášu Vondru,Miroslavu Němcovou za podvody a krádeže, ČSSD za dluh Altnerové rodině a hlavně Kalouska za vyplenění statní pokladny a důchodového fondu.Hlavně že si nechal postavit své sídlo,ale za co to nikdo nevyšetřuje.
 • Omlouvám se 231.
 • Ten Ton 231 měl asi provaznický obchod..Hold kšeft je kčeft.
 • Nevím,proč rozepisovat pidistrany,že znovu podpoří vydání p.Babiše a p.Faltýnka,když stačí uvést,že to má v úmyslu "demokratický blok 5",v němž figuruje 48 p.......ů?A Piráti?Mohli být vyvažující stranou v parlamentu,ale takto-aniž se seznámili se spisem-a již odsuzují,je pro tuto začínající stranu v parlamentu nedůstojné.A o co vlastně jde?Jde o to,aby spis předešel převzetí min.vnitra ve vznikající Babišově vládě.Jenom na tomto ministerstvu se zjistí,kdo a co.A možná potom se vlastně občané dozví,které tehdejší zákony ten p.Babiš porušil.Lidé to stále neví,ale snad se to brzy dozví.
  • Je třeba respektovat většinu ve sněmovně. *14*
   • jenže SPD a KSČM se k té většině připojit nechce a nechává Babiše v rukou těch šmejdů.
   • A která že je to většina? Vyjmenuj *1*
 • Na co se čeká, proč už ti dva nederou peří v kriminále?
  Pokud se nemýlím, tak za první republiky se poslanecká imunita vztahovala pouze na to, co poslanec prohlásil na půdě parlamentu. Jenomže dnes se ti "bývalí" komunisti a konfidenti StB stále považují za jakési "nadlidi". Všichni jsme si před zákonem rovni, ale někteří si stále jsou rovnější.
  • proč nesedí v kriminále Sobotka,Parkanová,Vondra,Kalousek,Nečas a Janouška že ho bolí hlava pustili na svobodu.Ať hledají chyby první u sebe a potom kritizuji druhé.
  • ... neřeš, dementní blbe :)))
  • nebudou sedět, nebudou drhnout ..... Krásně máš v tom všem jasno. Pamatuj, že ty obyčejná chamraď tady tak maximálně můžeš prskat. Nic jiného. Velké věci jdou mimo tebe. Představ si, že by jsi ty lopata dostal rozhodující pravomoc.Jejda to by byl zmatek. A zpravidla ti s holým zadkem mají nejvíc blbých řečí. To na tebe zejména sedí, co?Takže pozor na přechodu! Vstoupíš na červenou a máš TY okamžitě flastra.
   • ... jste dobrá dementní dvojka :)))
    • A ty jsi 3,14ča pod několika nickama........kozomrd-nicka
     • ... mám dlouhodobě jediný nick, není každý id*ot bez mozku jako ty, ty dementní kriple :)))
  • Emane máš zase poluci? Co to tady zase slintáš za moudra o rovnosti???

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit