Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A není to náhodou příbuzný toho bývalého ministra?
  • Nahnat je všechny do lomu a tam pracovat a dřít z nich kůži.Ale stejně vse vyšumí do ztracena.Jenom na chudý lidi musí být přísnost.Ta paní z LIDEM nepřiznala 18 milionu a uvidíte,že se jí nic nestane. Mě banka nestrhla 213 Kč a už mi vyhrožovaly exekucí.Tak jsem zvědav kdy tady v tomto bordelu bude klid!
  • Vážení, jestli si někdo myslí, že po výměně policejního ředitele se něco u nás vyšetří do zdárného (žalovatelného) konce, tak se hluboce, ale opravdu hluboce mýlí. Vládnoucí zločinecká klika (ODS, TOP-09, LIDEM) si tímto způsobem zajistila beztrestnost. Ono, lihová mafie už mohla být rozkryta mnohem dříve. Dokonce před mnoha lety proběhly v TV dokumenty, kde se přímo mluvilo o lokálních politicích z Českého Těšína. Skoro to vypadalo, že stačí aby si okrskář přišel pro ty mafiány přímo domů. Nestalo se však vůbec, ale vůbec nic. Teď nám bude policie tvrdit, že metyl se do těch láhvi dostal díky recepční, která mezi tím, jak obsluhovala hosty čamprovala s lihem. Ať je to jakkoliv, praví viníci a mafiáni žijí kapánek severněji, než dnes zasahují policejní komanda.
  • Trest smrti !!!!
  • No hlavně jestli nemá někoho někde podplaceného, který ho pustí zase na svobodu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit