Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • by mne zajímalo,co by se stalo,kdyby nedopatřením humanitárně spadla bomba na tu černou bedýnku,kolem které chodí dokola viz foto? *15*
    A vůbec co to je za hru? chodí bubák okolo?? a co je uvnitř? *1*
    • Meteorit. Černý.
      • tak to jo já myslel,že ouvno
  • No tak co? Ukamenovat ho - když můžou být ukamenovány těhotné ženy, tak proč ne policista. Vzhůru na něj, magoři...
  • Každé náboženství je na palici. Vymývání mozků a středověké manýry by měly být zakázány. Tečka. *12* *16* *12*
    • Komunismus je také náboženství. Stejně jako marxismus-leninismus. Je to vymývání mozků a středověké manýry.
    • Jenže každý národ nějakou tu víru má, s tím nic nenaděláte. A ateismus je také víra. Vy byste zakazoval vše, kromě ateismu. To není ani trochu demokratické, to je spíš diktát, nemyslíte? Jsme prostě různí a jiné to nebude. *4*
      • Máte pravdu, že každý národ má svou víru, ale žádná víra neposílá děti nebo matky se zbraní v ruce, nebo bombou připoutanou na těle zabít jiné lidi a říct jim, že za teto skutek budou milováni.
        • Ano, žádná víra, a tedy ani Islám!
  • Proto pořád říkám, že Islám je nejhorší a nejškodlivější víra. Tam si pomalu nemůžete zakašlat a ve světě a v Evropě si muslimové dělají co chtějí, znešvěcuí Římsko katolickou církem, nectí zákony zemí kde žijí ap. Na emigranty z těchto zemí by měly platit tvrdé zákony.
  • Je vidět, že mu-slimáci jsou cvoci. Žijí stále ve středověku.
    • Zato my žijeme v novověku. Už se chystají školní učebnice, propagující registrované partnerství a homosexualitu jako normu. ( Nejsem homofob, ale vadí mi hlasité zviditelňování odlišné sexuální orientace v každé situaci a za všech okolností, jak je v posledních letech zvykem ). Civilizované lidstvo si koleduje o vymření. Klasická rodina a kulturní dědictví předků je pasé a napadáno vlastními lidmi. Muslimové přežijí, protože si svých tradic váží. Tím nechci říct, že se vším co hlásají souhlasím, ale to po mně nikdo ani nežádá. Jen si myslím, že bychom si měli víc všímat situace na vlastním písečku a ne s neoprávněným despektem kritizovat cizí kultury.
      • Tak máte pravdu, že u nás je tradiční rodina v ohrožení, ale rozhodně to nění způsobeno tím, že by se propagovala homosexualita. Důvod rozpadu rodiny u nás je ten, že se celý náš život točí kolem peněz, kolem něčeho, co je dnes vlastně imaginární, a všechno se snažíme ohodnotit penězi.
      • No... on to, hochu, žádat bude... jenom si počkejme. Blahoslavení, kdo o nich nic nevědí. Já žel dost. Žijte ještě chvíli v blažené naivitě.
        A TO VYŽADOVÁNÍ BUDE NEKOMPROSMISNÍ, tvrdé, bez diskuse a tolerance. Bude pozdě na vše.
        Kritizovat t u h l e kulturu JE starání se o náš píseček.
        • Máte pravdu, ale já jsem tím myslel kritiku toho, co vyznávají ve své vlastní zemi. Do toho nám je hodně málo. Něco jiného je ev. zavádění jejich náboženství u nás. To je něco jiného. Myslím si, že pokud jim bude dovoleno, budou mít snadnou cestu, protože my, na rozdíl od nich, jsme nejednotní ( obzvlášť ve víře ) a tím snadnou kořistí. Zkrátka - nejspíš by nás "převálcovali" a proto bychom měli zapracovat na upevňování našich tradičních hodnot, bránit je a ne je znevažovat, nebo ničit.
    • co by se asi stalo u nás?každej druhej kdo jde z hospi se ukostela vch... a poblije.... *1* *1* *1*
      • To je pravda. U nás na náměstí, kde je okolí kostela častým a oblíbeným místem schůzek bezdomovců, je jeho zeď regulérní WC. Asi by neškodilo trochu úcty nejen k církevním, ale vůbec k historickým stavbám.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit